אפשרויות מסחר
כלים למשקיע

כיצד ניתן לסחור בבורסה בגרמניה

מסחר בבורסה בגרמניה מאפשר לרכוש מניות של חברות בין לאומיות מובילות. פתיחת מסחר בבורסה בגרמניה מתבצעת באמצעות פניה לבית השקעות בארץ, בית ההשקעות הישראלי יצור קשר עם חבר בורסה בגרמניה, שעימו בית ההשקעות בקשר. חבר הבורסה הגרמנית יבצע את המסחר על פי הבקשה שהגיעה מהמשקיע הישראלי.

מה היא הבורסה המרכזית של גרמניה?

בגרמניה ישן מספר בורסות, אך המרכזית שבהן היא הבורסה בפרנקפורט. המדד הנסחר בה הוא מדד הדאקס (DAX). מרכז המסחר הגרמני נחשב לאחד ממרכזי המסחר הגדולים והמובילים בעולם. בבורסת פרנקפורט משקיעים מהעולם כולו.

מסחר בבורסה בגרמניה

יתרונות של מסחר בבורסה בגרמניה

לניהול מסחר בבורסה בגרמניה ישנם יתרונות רבים. כאשר משקיעים במט"ח בעת שהמניה עולה, במידה וגם שער האירו עולה מול השקל, הרווח הינו כפול. בנוסף, ככל שמפזרים את כספי ההשקעה בין מדינות שונות, ניתן להשיג יציבות רבה יותר. אם מתעוררים קשיים מדיניים במדינה אחת והמסחר בבורסה נפגע מהם, מדינה אחרת נטולת קשיים תוכל לשמור על יציבות של כללית של סך כל ההשקעות.

טופס הצעה עבור מסחר עצמאי

מסחר עצמאי

חסרונות של מסחר בבורסה בגרמניה

מסחר בבורה בגרמניה הינו מסחר במטבע זר ובשוק הזר לציבור הישראלי. על מנת להימנע מהפסדים יש ללמוד היטב את השוק ואת נתוני המדד או המניה אותה רוצים לרכוש. בנוסף, יש להיות ערים לכך שזמני המסחר במניות שונה משעון ישראל ואף ימי העבודה הינם שונים משבוע העבודה המקובל בארץ.

השוואה עבור מסחר בבורסה בגרמניה

בתי השקעות המציעים מסחר בבורסות בחו"ל, גובים עמלה. גובה העמלה ויחסי האנוש בבית ההקשעות משתנים ממקום. ישנם בתי השקעות שיתאימו לציבור מסויים ובתי השקעות אחרים שיתאימו לציבור אחר. בכדי להרגיש כי הפקדתם את הכסף בידיים הנכונות, ערכו בעזרת מילוי הטופס המופיע בדף זה, השוואה מקיפה בין בתי השקעות מובילים. הזינו את פרטיכם, ותוך זמן קצר נציגים טלפונים יצרו עימכם קשר ויציגו בפניכם מספר הצעות אטרקטיביות עבור מסחר בבורסה בגרמניה. בררו את גובה העמלות, את התנאים הנלווים ואם ישנם כאלה. את הנגישות למידע וזמינותו. אחרי ברור מקיף, ביחרו בבית ההשקעות המתאים לכם ביותר. השקיעו נכון ובצורה נבונה.

מסחר בבורסה בצרפת מסחר בבורסה באנגליה מסחר בבורסה בספרד