אפשרויות מסחר
כלים למשקיע

כיצד ניתן לסחור בבורסה באיטליה

גם מישראל ניתן לנהל באופן רציף ומיידי, מסחר בבורסה באיטליה. המשקיע פונה לבית ההשקעות המנהל את חשבון ההשקעות שלו, ומבקש לרכוש מניה מהבוסה האיטלקית. בית ההשקעות יוצר קשר עם חבר בורסה בבורסה האיטלקית והוא מבצע את בקשת המשקיע שהועברה לבית ההשקעות.

מה היא הבורסה המרכזית של איטליה?

מרכז המסחר בבורסה באיטליה נמצא במילנו. זאת משום שבמילנו נמצאת הבורסה המרכזית של איטליה הנקראת בורסה איטליאנו (S. p. A). בורסה איטליאנו סוחרת במדד הMIB. מדד MIB 30, כולל את 30 החברות המובילות הנסחרות בבורסה באיטליה.

מסחר בבורסה באיטליה

יתרונות של מסחר בבורסה באיטליה

מכיוון שהמסחר באיטליה מתבצע באירו, על מנת שהשקל יוכל לרכוש מניות בבורסה באיטליה, יש להמירו. כשאר מניה הנסחרת בבורסה באיטליה עולה, ושער האירו מול השקל עולה, הרווח מההשקעה במטבע הזר עולה, ובעצם ניתן להגיד כי מדובר ברווח כפול. יתרון נוסף בהשקעה במסחר בבורסה באיטליה הוא בכך שכאשר משקיעים במקומות שונים בעולם ומפזרים אותו בין חברות חזקות, היציבות הכלכלית חזקה יותר.

טופס הצעה עבור מסחר עצמאי

מסחר עצמאי

חסרונות של מסחר בבורסה באיטליה

מסחר בבורסה האיטלקית, בדומה לכל מסחר בבורסות עולמיות, כפוף לזמני פעולה שונים, בהתאם להפרש השעות בין איטליה לישראל ולימים המסחר השונים. בנוסף על כך, מסחר בבורסה, כמו בכל בורסה, מושפע מהמצב המדיני של אותו מקום. יש לשים לב לאירועים המתרחשים באיטליה, אך ניתן להגן על הרווחים אם מפזרים את ההשקעות במספר בורסות עולמיות.

השוואה עבור מסחר בבורסה באיטליה

בתי השקעות המציעים מסחר בבורסות בחו"ל, גובים עמלה. גובה העמלה ויחסי האנוש בבית ההקשעות משתנים ממקום. ישנם בתי השקעות שיתאימו לציבור מסויים ובתי השקעות אחרים שיתאימו לציבור אחר. בכדי להרגיש כי הפקדתם את הכסף בידיים הנכונות, ערכו בעזרת מילוי הטופס המופיע בדף זה, השוואה מקיפה בין בתי השקעות מובילים. הזינו את פרטיכם, ותוך זמן קצר נציגים טלפונים יצרו עימכם קשר ויציגו בפניכם מספר הצעות אטרקטיביות עבור מסחר בבורסה באיטליה. בררו את גובה העמלות, את התנאים הנלווים ואם ישנם כאלה. את הנגישות למידע וזמינותו. אחרי ברור מקיף, ביחרו בבית ההשקעות המתאים לכם ביותר. השקיעו נכון ובצורה נבונה.

מסחר בבורסה בצרפת מסחר בבורסה באנגליה מסחר בבורסה בגרמניה מסחר בבורסה בספרד