אפשרויות מסחר
כלים למשקיע

כיצד ניתן לסחור בבורסה בספרד

תהליך פתיחת מסחר בבורסה בספרד הינו פשוט מאוד כיום. פונים אל בית ההשקעות אשר מנהל את חשבום ההשקעות הקים, באם אין חשבון קיים ניתן לפתוח חשבון השקעות. בית ההשקעות הישראלי מעביר את בקשת המסחר לחבר בורסה מהבורסה הספרדית שמוציא לפועל את הבקשה שהגיעה מהמשקיע הישראלי. ניתן לעקוב אחר המידע בנוגע למנית המדד או המניות אשר נרכשו באינטרנט. ישנם מספר בתי השקעות אשר יספקו תוכנה אישית המציגה את המידע הנוגע למניות הרלוונטיות.

מה היא הבורסה המרכזית של ספרד?

מרכז המסחר בבורסה בספרד הינו במדריד. שם ממוקמת הבורסה המרכזית של ספרד ונקראת Bolsa de Madrid. המדד הנסחר בבורסה בספרד הוא מדד ה IBEX – 35.

מסחר בבורסה בספרד

יתרונות של מסחר בבורסה בספרד

מסחר בבורסה בספרד נסחר באירו. בכדי שהשקל הישראלי יוכל לרכוש מניות מהבורסה הספריד יש להמירו לאירו. המרה זו מקנה במידה והמניה הנרכשת ושערו של האירו מול השקל עוליים, רווח כפול. יתרון נוסף הוא פיזור ההשקעה. לרוב המשקיעים בבורסות שונות בעולם, בוחרים בהשקעה בתעודת סל, כלומר פיזור הכסף בין מספר חברות חזקות. כאשר משקיעים בבורסות שונות מהעולם, שומרים על איזון רחב יותר, אשר לא יושפע מאירועים פנים מדיניים המתרחשים בארץ בה מושקע כספכם.

טופס הצעה עבור מסחר עצמאי

מסחר עצמאי

חסרונות של מסחר בבורסה בספרד

החסרון של מסחר בבורסה בספרד נובע מכך שמדובר בשוק זר, על כן יש ללמוד את כל הנתונים הנוגעים למניה, למניות, או למדד הנרכש. יש לשים לב לימי המסחר אשר שונים מימי המסחר בישראל ולהבדל בשעות הפעילות.

השוואה עבור מסחר בבורסה בספרד

בתי השקעות המציעים מסחר בבורסות בחו"ל, גובים עמלה. גובה העמלה ויחסי האנוש בבית ההקשעות משתנים ממקום. ישנם בתי השקעות שיתאימו לציבור מסויים ובתי השקעות אחרים שיתאימו לציבור אחר. בכדי להרגיש כי הפקדתם את הכסף בידיים הנכונות, ערכו בעזרת מילוי הטופס המופיע בדף זה, השוואה מקיפה בין בתי השקעות מובילים. הזינו את פרטיכם, ותוך זמן קצר נציגים טלפונים יצרו עימכם קשר ויציגו בפניכם מספר הצעות אטרקטיביות עבור מסחר בבורסה בספרד. בררו את גובה העמלות, את התנאים הנלווים ואם ישנם כאלה. את הנגישות למידע וזמינותו. אחרי ברור מקיף, ביחרו בבית ההשקעות המתאים לכם ביותר. השקיעו נכון ובצורה נבונה.

עמלות מסחר בבורסה מסחר בבורסה בהודו מסחר בבורסה בקנדה מסחר בבורסה ביפן