אפשרויות מסחר
כלים למשקיע

כיצד ניתן לסחור בבורסה בסין

כיום התהליך פתיחת מסחר בבורסה בסין הינו פשוט וקל. יש לפנות לבית השקעות מהארץ, בית ההשקעות פונה אל חבר בורסה מהבורסה בסין ומפנה אליו את הבקשה של המשקיע הישראלי. חבר הבורסה הסינית פועל על פי הבקשה שהגיע מהמשקיע. בהתנהלות המסחר בבורסה בסין ניתן לצפות באמצעות אתרי אינטרנט שונים. ישנם בתי השקעות שמציעים למשקיע מערכת הבודקת ישירות את תנודות המסחר בבורסה בה מושקוע הכסף.

מה היא הבורסה המרכזית של סין?

בסין ישנם שני מרכזי מסחר. המקום הראשון המרכזי, השני בגודלו במזרח הרחוק, והראשון בגודלו בו מתנהל מסחר בבורסה בסין, הינו בשנגחאי. המקום השני המרכזי נמצא בהונג קונג. בהונג קונג ישנה בורסה מרכזית לא פחות מזו שבשנחאי, והיא ממוקמת כבורסה החמישית בגודלה בעולם. הבורסות הגדולות. בבורסת הונג קונג סוחרים במדד האנג סאנג, מדד פופולארי מאוד ומוכר.

מסחר בבורסה בסין

יתרונות של מסחר בבורסה בסין

השקעה במטבע זר יכולה להוביל לרווח כפול. במידה ששער המטבע מול השקל יעלה ובמידה שהמניה תעלה אף היא, ירשם רווח כפול למשקיעים. נוסף על כך, ככל שמפזרים את הכסף המושקע במקומות שונים מפחיתים את ההסתברות שכל ההשקעות יחוו הפסדים.

טופס הצעה עבור מסחר עצמאי

מסחר עצמאי

חסרונות של מסחר בבורסה בסין

הבדל השעון בין ישראל לסין הוא מהותי, הבדל היכול להקשות על ניהול מסחר רציף בשעות נוחות. כאשר בסין קיץ, בישראל חורף, מצבי אקלים אף יכולים להשפיע על המסחר בבורסה. אך במידה ולוקחים לתשומת הלב את ההבדלים הללו, ניתן לעקוף את החסרונות.

השוואה עבור מסחר בבורסה בסין

בתי השקעות המציעים מסחר בבורסות בחו"ל, גובים עמלה. גובה העמלה ויחסי האנוש בבית ההקשעות משתנים ממקום. ישנם בתי השקעות שיתאימו לציבור מסויים ובתי השקעות אחרים שיתאימו לציבור אחר. בכדי להרגיש כי הפקדתם את הכסף בידיים הנכונות, ערכו בעזרת מילוי הטופס המופיע בדף זה, בעמוד זה השוואה מקיפה בין בתי השקעות מובילים. הזינו את פרטיכם, ותוך זמן קצר נציגים טלפונים יצרו עימכם קשר ויציגו בפניכם מספר הצעות אטרקטיביות עבור מסחר בבורסה בסין. בררו את גובה העמלות, את התנאים הנלווים ואם ישנם כאלה. את הנגישות למידע וזמינותו. אחרי ברור מקיף, ביחרו בבית ההשקעות המתאים לכם ביותר. השקיעו נכון ובצורה נבונה.

עמלות מסחר בבורסה מסחר בבורסה בחו"ל מסחר בבורסה באיטליה מסחר עצמאי בחו"ל