אפשרויות מסחר
כלים למשקיע

כיצד ניתן לסחור בבורסה ביפן

פתיחת מסחר בבורסה ביפן מצריכה לפנות אל בית השקעות ישראלי ולהעביר לו בקשה לגבי מניה או מדד מסווימים הנסחרים בבורסה ביפן. בית ההשקעות מפנה את הבקשה לחבר בבורסה מהבורסה ביפן. חבר הבורסה היפנית מבצע את העסקה עבור המשקיע הישראלי.

מה היא הבורסה המרכזית של יפן?

מרכז מסחר הבורסה ביפן נמצא בטוקיו. שם נמצאת הבורסה המרכזית של יפן. שמה של בורסת טוקיו הוא TSE. הבורסה ביפן קיימת משנת 1878, ונחשבת כיום לבורסה השלישית בגודלה בעולם. בבורסת טוקיו סוחרים במדד הניקיי המפורסם. השעות בהן מתקיים מסחר בבורסה ביפן הינן: 9:00 – 11:00 בבוקר ומתחדש ובין 12:30 ל 15:00. ימי הפיעולת הינם" שני, שלישי, רביעי, חמישי ושישי, בימי חג ומועדים לא יתקיים מסחר בבוסרת יפן.

מסחר בבורסה

יתרונות של מסחר בבורסה ביפן

כאשר סוחרים במטבע חוץ, הרווח כולל את תנודות המניה עצמה, או המדד הנסחר, ובנוסף נכלל גם שער המטבע הזר. במידה והמניה עולה ושער המטבע עולה גם הוא, הרווח יהיה רווח כפול למשקיע. בנוסף, במידה ומפזרים את ההשקעה למספר מקומות, מעלים את רמת היציבות של ההשקעה.

טופס הצעה עבור מסחר עצמאי

מסחר עצמאי

חסרונות של מסחר בבורסה ביפן

המסחר בבורסת יפן מתחיל אחר הצהריים על פי שעון ישראל, דבר היכול להקשות על ניהול המסחר הרציף. בנוסף, ימי פעילות המסחר ביפן שונים מאלו שבישראל ויש להתחשב בכך.

השוואה עבור מסחר בבורסה ביפן

בתי השקעות המציעים מסחר בבורסות בחו"ל, גובים עמלה. גובה העמלה ויחסי האנוש בבית ההקשעות משתנים ממקום. ישנם בתי השקעות שיתאימו לציבור מסויים ובתי השקעות אחרים שיתאימו לציבור אחר. בכדי להרגיש כי הפקדתם את הכסף בידיים הנכונות, ערכו בעזרת מילוי הטופס המופיע בדף זה, השוואה מקיפה בין בתי השקעות מובילים. הזינו את פרטיכם, ותוך זמן קצר נציגים טלפונים יצרו עימכם קשר ויציגו בפניכם מספר הצעות אטרקטיביות עבור מסחר בבורסה ביפן. בררו את גובה העמלות, את התנאים הנלווים ואם ישנם כאלה. את הנגישות למידע וזמינותו. אחרי ברור מקיף, ביחרו בבית ההשקעות המתאים לכם ביותר. השקיעו נכון ובצורה נבונה.

עמלות מסחר בבורסה מסחר בבורסה בסין מסחר בבורסה בספרד מסחר בבורסה למתחילים