אפשרויות מסחר
כלים למשקיע

כיצד ניתן לסחור בבורסה בהודו

על מנת לפתוח מסחר בבורסה בהודו, צריך לפנות לבית השקעות ישראלי ולהעביר אליו את פקודות המסחר. בית ההשקעות יעביר את בקשת המשקיעים לחבר בורסה מהבורסה של הודו, ואותו חבר בורסה יבצע את הבקשה. את נתוני הבורסה ההודית ניתן לראות באתרים שונים באינטרנט. יתכנו חברות אשר יעניקו ללקוחותיהם תוכנות מסויימות המאפשרות גישה ישירה למידע הרלוונטי למשקיע.

מה היא הבורסה המרכזית של הודו?

מרכז המסחר בבורסה בהודו נמצא במומבי (בומבי לשעבר). במומבי נמצאת בורסת מומבי, אשר הוקמה בשנת 1992 וכיום נחשבת לבורסה עולה בשוק ההון. בבורסת מומבי סוחרים במדד CNX Nifty. הבורסה במומבי הינה הבורסה התשיעית בגודלה בעולם.

מסחר בבורסה בהודו

יתרונות של מסחר בבורסה בהודו

מסחר בבורסה בחו"ל, מאפשר לפזר את כספי ההשקעה בין מספר רב של חברות. פיזור הכסף מוביל לאיזון הרווחים וההפסדים ומשפר את הסיכוי להרוויח. בנוסף, כאשר סוחרים במטבע זר, במידה שער המטבע עולה מול השקל, והמניה עולה, נרשם רווח כפול למשקיע.

טופס הצעה עבור מסחר עצמאי

מסחר עצמאי

חסרונות של מסחר בבורסה בהודו

הבדל השעות בין מומבי לישראל עלול להקשות על ניהול המסחר הרציף של המשקיע הישראלי בבורסת מומבי. בנוסף, מרבית החברות הנסחרות בבורסה בהודו אינן מוכרות למשקיע הישראלי. יש לברר היטב את יציבותו של השוק ההודי, לברר היטב את כל התנאים ואת הפרמטרים הרלוונטים ולהימנע משיקולים מוטעים.

השוואה עבור מסחר בבורסה בהודו

בתי השקעות המציעים מסחר בבורסות בחו"ל, גובים עמלה. גובה העמלה ויחסי האנוש בבית ההקשעות משתנים ממקום. ישנם בתי השקעות שיתאימו לציבור מסויים ובתי השקעות אחרים שיתאימו לציבור אחר. בכדי להרגיש כי הפקדתם את הכסף בידיים הנכונות, ערכו בעזרת מילוי הטופס המופיע בדף זה, השוואה מקיפה בין בתי השקעות מובילים. הזינו את פרטיכם, ותוך זמן קצר נציגים טלפונים יצרו עימכם קשר ויציגו בפניכם מספר הצעות אטרקטיביות עבור מסחר בבורסה בהודו. בררו את גובה העמלות, את התנאים הנלווים ואם ישנם כאלה. את הנגישות למידע וזמינותו. אחרי ברור מקיף, ביחרו בבית ההשקעות המתאים לכם ביותר. השקיעו נכון ובצורה נבונה.

מסחר בבורסה בסין מסחר בבורסה ביפן מסחר עצמאי בחו"ל