אפשרויות מסחר
כלים למשקיע

כיצד ניתן לסחור בבורסה בקנדה

בכדי לסחור בבורסה בקנדה יש לפנות לבית השקעות ישראלי עם בקשה למסחר בבורסה בקנדה. בית ההשקעות הישראלי פונה לחבר בורסה, בבורסה הקנדית ומעביר לו את בקשתו של המשקיע הישראלי. את נתוני המסחר ניתן לראות באינטרנט ולפעמים במערכת ממוחשבת הניתנת על ידי בית ההשקעות.

מה היא הבורסה המרכזית של קנדה?

מרכז המסחר בבורסה בקנדה ממוקם בטורנטו. בורסת טורונטו נקראת גם TSX. הבורסה הקנדית הוקמה בשנת 1861. בבורסה של טורונטו סוחרים במדד ה S&P/TSX. זו הבורסה השביעית בגודלה בעולם. שעות הפעילות בהן נערך מסחר בבורסה בקנדה הן 09:30 עד 16:00 ומ16:15 עד 17:00, כל יום פרט לימי ראשון, שבת וימי חג ומועד. המסחר בבורסה של טורונטו יפתח בשעות אחר הצהרים על פי שעון ישראל.

מסחר בבורסה

יתרונות של מסחר בבורסה בקנדה

יתרונו של מסחר בבורסה בקנדה נעוץ בכך שבורסת קנדה היא בין הבורסות החזקות והיציבות ביותר בעולם. ההשקעה במסחר בה תהיה בטוחה ביחס לבורסות עולמיות אחרות. בנוסף, פיזור הכסף בין בורסות שונות בעולם מקנה יציבות רבה יותר של רווחים. יש לזכור כי בעת השקעה במטבע חוץ, במידה וערך המטבע עולה והמניה עולה, נרשם רווח כפול למשקיע.

טופס הצעה עבור מסחר עצמאי

מסחר עצמאי

חסרונות של מסחר בבורסה בקנדה

מסחר בבורסה בקנדה מתחיל בשעות אחר הצהרים על פי שעון ישראל ומסתיים בחצות, על פי שעון ישראל. הבדל זה יכול להקשות על המשקיעים הישראלים. בנוסף יש להיות ערים לימי המסחר השונים מימי המסחר בבורסת תל אביב.

השוואה עבור מסחר בבורסה בקנדה

בתי השקעות המציעים מסחר בבורסות בחו"ל, גובים עמלה. גובה העמלה ויחסי האנוש בבית ההקשעות משתנים ממקום. ישנם בתי השקעות שיתאימו לציבור מסויים ובתי השקעות אחרים שיתאימו לציבור אחר. בכדי להרגיש כי הפקדתם את הכסף בידיים הנכונות, ערכו בעזרת מילוי הטופס המופיע בדף, השוואה מקיפה בין בתי השקעות מובילים. הזינו את פרטיכם, ותוך זמן קצר נציגים טלפונים יצרו עימכם קשר ויציגו בפניכם מספר הצעות אטרקטיביות עבור מסחר בבורסה בקנדה. בררו את גובה העמלות, את התנאים הנלווים ואם ישנם כאלה. את הנגישות למידע וזמינותו. אחרי ברור מקיף, ביחרו בבית ההשקעות המתאים לכם ביותר. השקיעו נכון ובצורה נבונה.

מסחר בבורסה בצרפת מסחר בבורסה באנגליה מסחר בבורסה האמריקאית