אפשרויות מסחר
כלים למשקיע

מעוניינים לסחור באופציות באופן עצמאי?

ניתן לנהל מסחר באופציות מעו"ף באמצעות הבנקים ובאמצעות בתי השקעות. הבנקים גובים עמלה הגבוה מזו של בתי ההשקעות. בשל התחרות בשוק בתי ההשקעות מציעים תנאים אטרקטיבים ועמלות נוחות לניהול מסחר עצמאי בבורסה ולניהול מסחר באופציות מעוף.

מסחר באופציות מעוף

בשל ההיצע הרב לניהול מסחר באופציות מעוף, מומלץ לערוך השוואה מקיפה ולברר אילו תנאים מוצעים על ידי בתי ההשקעות והבנקים השונים. יש שיעדיפו מסחר באמצעות בנקים, משום שניהול באמצעות הבנק אינו דורש העברה פיזית של כספי ההשקעה. ניהול באמצעות בתי השקעות מתחיל מסכומים גדולים, של מינימום 300,000 שקלים. התנאים המוצעים על ידי בתי ההשקעות הינם נוחים ובעלי עמלות נמוכות, אך נדרש להעביר את הכסף לבית ההשקעות. כאשר בוחרים במקום אשר ינהל את כספיכם בברו כי כל התנאים המוצעים נוחים לכם ועונים על ציפיותכם.

אתר פיננסים מאפשר לערוך השוואה מקיפה ומהירה בין בתי השקעות מובילים עבור מסחר באופציות מעו"ף. מלאו את הפרטים הנדרשים בטופס המופיע בדף זה ונציגים של בתי השקעות מובילים יחזרו אליכם עם הצעות אטרקטיביות. בידקו, השוו, שאלו את השאלות הנכונות וביחרו במקום בו יניב את המירב מכספיכם, בהתאם לתנאים המתאימים לכם ביותר.

טופס הצעה עבור מסחר עצמאי

מסחר עצמאי
 
מסחר בבורסה בהודו מסחר בבורסה ביפן דמי שמירת ניירות ערך ומסחר בבורסה מסחר באופציות בינאריות