סוגי הלוואות
כלים נוספים

במאמר זה נסביר מהן הלוואות לעסקים, מה מטרתן, למי הן מיועדות והיכן ניתן לקבל אותן. הלוואות לעסקים מתאימות לבעלי עסקים קטנים וגדולים הזקוקים למימון נוסף בכדי לגדול או בכדי לערוך שינויים לוגיסטיים בחברה. אם אתם מעוניינים להתרחב ולשלב יותר עובדים בעסק או רוצים למתג מחדש את העסק ולהשקיע בפרסום - הלוואות לעסקים מספקות את הפיתרון הפיננסי המוצלח ביותר.

קיימים עסקים רבים בתחילת דרכם הזקוקים לתמיגה פיננסית בכדי להתבסס ולגדול - והרי ציוד ומלאי, כח אדם, החזקת משרד וכדומה - כל אלו עולים כסף, במיוחד כשמדובר בהוצאות ראשונות כשהעסק נמצא רק בתחילת דרכו. כיוון שקיים צורך בקרב השוק העסקי, ניתן למצוא בנקים וגופים חוץ בנקאיים רבים אשר נותנים הלוואות לעסקים.

גם הבנקים וגם הגופים החוץ בנקאיים נותנים הלוואות לעסקים בסכומים גדולים ובתמורה גובים עמלה וריבית. כל בנק וגוף פיננסי מאפשר לפרוס את ההלוואה באופן שונה וגובה עבור השירות עמלה אחרת. בשל ההסדלים הרבים והתחרות הקיימת בענף ההלוואות, רצוי מאוד לערוך השוואה בין מספר בנקים וגופים פיננסים בטרם מחליטים היכן לקחת הלוואות לעסק.

חשוב לדעת - כיוון שמדובר בסכומי כסף גדולים יחסית, גם הבנקים וגם הגופים החוץ בנקאיים דורשים העמדת בטוחות ואף החתמת ערבים. בנוסף, לכל בנק וגוף פיננסי יש קריטריונים משלו הקובעים האם אדם מסויים זכאי לקבל הלוואות לעסקים, ועל כן יש לתאם פגישה עם יועץ הלוואות של הבנק או החברה הרלוונטית ולבדוק האם העסק שלכם ואתם עומדים בקריטריונים.

מהן הלוואות מדינה? הלוואות מדינה הינן הלוואות הניתנות לעסקים קטנים ובינוניים במסגרת הקרן לסיוע לעסקים קטנים בערבות מדינה. מטרת הקרן הינה לעסור לעסקים קטנים ובינוניים בתחילת דרכם או כאלו שנקלעו לקשיים כלכליים, וכן לסייע לעולים חדשים ולמגזר הערבי להשתלב בענף העסקי בהצלחה. עסקים קטנים מתקשים לקבל הלוואות לעסקים כיוון שאין ברשותם נכסים למשכן לטובת הבנק. בכדי לעודד ולתמוך באותם עסקים, הקימה המדינה את הקרן לסיוע לעסקים קטנים בכדי שזו תיהיה ערבה לעסק ובכך תאפשר לו לקבל הלוואה מהבנק.

הקרן פועלת בשיתוף פעולה עם שלושה בנקים - הבינלואמי, אוצר החייל ומרכנתיל דיסקונט, כאשר התיווך בין המדינה לבנקים נעשה באמצעות חברת תבור. יש להגיש בקשה באחד מהבנקים הנ"ל וחברת תבור תבדוק את את העסק ותחליט מהי מידת הכדאיות הפיננסית שלו.

אנו ממליצים תמיד לערוך השוואה מקיפה בין מספר בנקים וגופים חוץ בנקאיים בטרם מחליטים מהיכן לקחת הלוואות לעסקים. בידקו את גובה העמלה ושיעור הריבית, אפשרויות הפריסה לתשלומים, מוניטין הגוף הפיננסי, איכות השירות וכדומה. אתר פיננסים מאפשר לכם לקבל 4 הצעות מחיר עבור הלוואות לעסקים, בחינם וללא התחייבות. מלאו את הטופס משמאל ותוכלו לקבל עוד היום הצעות מתאימות ומשתלמות במיוחד.

מהי הלוואה הלוואה לחתונה מהיכן ניתן לקבל הלוואה הלוואה לסגירת מינוס

טופס הצעה עבור הלוואות

הלוואות