ביטוח רכב
צרכים ביטוח רכב
5
5
5
8

משתמשים קיבלו הצעת מחיר online החודש

ביטוח רכב
צרכים ביטוח רכב

קבלו 4 הצעות מידיות לביטוח רכב ובצעו השוואת מחירים עוד היום. אתר פיננסים מאפשר לכם לערוך השוואת מחירים יעילה בין מגוון חברות ביטוח וסוכני ביטוח, בחינם וללא כל התחייבות. מלאו את הטופס שלהלן, פרטיכם ישלחו ישירות לחברות וסוכני ביטוח ואלו יציעו לכם הצעת ביטוח רכב מותאמת עבורכם. עתה, כל שנותר לכם הוא להשוות בין ההצעות שתקבלו ולבחור את האטרקטיבית ביותר עבורכם.

יום שני, 09 בספטמבר 2022   נכתב על ידי שי ברכה
היום אפשר גם להשוות הצעות לביטוח רכב ולחסוך סכום ...

האם קבלת הצעת המחיר הינה בחינם? האם אני מחויב באופן כלשהו?

קבלת הצעת מחיר עבור פוליסת ביטוח רכב הינה בחינם וללא כל התחייבות מצד הגולש. הצעת ביטוח רכב מותאמת עבורכם תוצג על ידי נציג חברת או סוכנות הביטוח
מהו תהליך קבלת ההצעות? עליך למלא את פרטיך בטופס ההצעה. פרטיך ישלחו מיידית לחברות וסוכני הביטוח. אלו יצרו עמך קשר ויציעו פוליסת ביטוח מותאמת עבורך. כך תוכל לבצע השוואת מחירי ביטוח רכב באופן פשוט ויעיל.

אילו סוגי ביטוח רכב קיימים?

ביטוח רכב מקיף - ביטוח מקיף מעסיק אותנו פעם בשנה בעת חידוש פוליסת הביטוח. כיצד לבחור את הפוליסה הנכונה ולערוך השוואת מחירים בנושא זה יעסוק המאמר.
ביטוח רכב צד ג - ביטוח צד ג מעניק הגנה מפני תביעות לנזק שגרם המבוטח לצד שלישי באמצעות רכבו. במאמר המקושר ניתן להרחיב את הידע בנושא זה.
ביטוח רכב חובה - ביטוח חובה מעניק כיסוי במקרה של פגיעה פיזית במבוטח, נוסעיו וסביבתו. זהו הביטוח היחיד אשר אנו נדרשים לרכוש לפי חוק.

השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח רכב - שאלות ותשובות

האם חייבים לרכוש את כל פוליסות ביטוח הרכב אצל אותה חברת ביטוח? לא, ניתן לרכוש כל אחת משלושת הפוליסה (ביטוח רכב מקיף, ביטוח צד ג' וביטוח חובה בחברת אחרת. יחד עם זאת מומלץ מטעמי נוחות לעשות זאת באותה חברה או לפחות באמצעות אותו הסוכן.
לצורך קבלת הנחה עבור ביטוח רכב מקיף הסוכן החדש ביקש ממני אישר "העדר תביעות", כיצד אני משיג אישור זה? לקבלת אישור העדר תביעות ביטוח עליך לפנות לסוכן הביטוח שלך או לחברה המבטחת. בסיום כל שנת ביטוח חברת הביטוח שולחת לכל מבוטח את דו"ח מצב התביעות שלו. אם לא קבלת או איבדת פנה לחברת הביטוח.
ברשותי פוליסת ביטוח רכב הכוללת גם שירותי גרירה. האם יבוא לגרור את הרכב מכל מקום בארץ? כן, חברת הביטוח תשלח גרר לכל מקום בו נתקע הרכב ותגרור אותו לכל מקום מבוקש.
מהי השתתפות עצמית בפוליסת ביטוח רכב? השתתפות עצמית בפוליסת ביטוח רכב היא סכום כסף שהמבטוח צריך לשלם לחברת הביטוח בכל מקרה של תביעה ומימוש הפוליסה. גובה ההשתתפות העצמית נקבע מראש בעת רכישת הפוליסה, והאו אינו משתנה בהתאם לחומרת הנזק ועלותו.

ביטוחים נוספים

ביטוח רכב לנשים
ביטוח לרכב מליסינג
ביטוח לרכב המונע בגז
רמי לוי ביטוח רכבהשאר את פרטיך להצעה אטרקטיבית