ביטוח רכב

צריכים לחדש ביטוח רכב?

קבלו 4 הצעות מידיות לביטוח רכב ובצעו השוואת מחירים עוד היום. אתר פיננסים מאפשר לכם לערוך השוואת מחירים יעילה בין מגוון חברות ביטוח וסוכני ביטוח, בחינם וללא כל התחייבות. מלאו את הטופס שלהלן, פרטיכם ישלחו ישירות לחברות וסוכני ביטוח ואלו יציעו לכם הצעת ביטוח רכב מותאמת עבורכם. עתה, כל שנותר לכם הוא להשוות בין ההצעות שתקבלו ולבחור את האטרקטיבית ביותר עבורכם.

ביטוח רכב
השירות ניתן ללא תשלום וללא התחייבות כלשהי מצד הגולשים.
ביטוח רכב
סוגי ביטוח רכב

ביטוח מקיף - ביטוח מקיף מעסיק אותנו פעם בשנה בעת חידוש פוליסת הביטוח. כיצד לבחור את הפוליסה הנכונה ולערוך השוואת מחירים? בנושא זה יעסוק המאמר.

ביטוח צד ג - ביטוח צד ג מעניק הגנה מפני תביעות לנזק שגרם המבוטח לצד שלישי באמצעות רכבו. במאמר המקושר ניתן להרחיב את הידע בנושא זה.

ביטוח חובה - ביטוח חובה מעניק כיסוי במקרה של פגיעה פיזית במבוטח, נוסעיו וסביבתו. זהו הביטוח היחיד אשר אנו נדרשים לרכוש לפי חוק.

מידע נוסף
חברות ביטוח
ביטוח - מילון מונחים
הלוואה לרכב
מימון לרכב
מוצרי ביטוח נוספים
ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח משכנתא

שאלות ותשובות אודות התהליך

ביטוח רכב

האם קבלת הצעת המחיר הינה בחינם? האם אני מחויב באופן כלשהו?

קבלת הצעת מחיר עבור פוליסת ביטוח רכב הינה בחינם וללא כל התחייבות מצד הגולש. הצעת ביטוח רכב מותאמת עבורכם תוצג על ידי נציג חברת או סוכנות הביטוח

ביטוח רכב

מהו התהליך קבלת הצעת מחיר לביטוח רכב?

עליך למלא את פרטיך בטופס ההצעה. פרטיך ישלחו מיידית לחברות וסוכני הביטוח. אלו יצרו עמך קשר ויציעו פוליסת ביטוח מותאמת עבורך. כך תוכל לבצע השוואת מחירי ביטוח רכב באופן פשוט ויעיל.

ביטוח רכב

ביטוח לרכב לנשים

מאמר זה עוסק בפוליסת ביטוח לרכב לנשים. ישנם שני פרמטרים מובהקים לקביעת עלות הפרמיה של פוליסת ביטוח רכב: סוג הרכב (דגם, שנת ייצור ויצרן) ואופי הנהג (גיל, מין והיסטוריה קודמת של תביעות).

ביטוח רכב

ביטוח רכב באינטרנט

השוואת מחירים היא דרך מהירה וטובה למצוא פוליסת ביטוח רכב שתתאים לכם הן מבחינת כיסוי והן מבחינת מחיר. בעבר היינו צריכים להתרוצץ בין חברות ביטוח שונות ולהיפגש עם אינספור סוכני ביטוח בניסיון למצוא פוליסת ביטוח רכב שתיהיה גם טובה וגם משתלמת.

ביטוח רכב

ביטוח נהג חדש

אנשים רבים נוטים לבלבל בין ביטוח נהג חדש וביטוח נהג צעיר, למרות שמדובר בפוליסות ביטוח רכב שונות. במאמר זה ננסה לעשות סדר בבלאגן ולהסביר מהם ההבדלים, מה כוללת כל פוליסה וכיצב מחשבים את עלות הפרמיה.

ביטוח רכב

השתתפות עצמית בפוליסת ביטוח רכב

השתתפות עצמית בפוליסת ביטוח רכב היא סכום כסף שהמבטוח צריך לשלם לחברת הביטוח בכל מקרה של תביעה ומימוש הפוליסה. גובה ההשתתפות העצמית נקבע מראש בעת רכישת הפוליסה, והאו אינו משתנה בהתאם לחומרת הנזק ועלותו.

ביטוח רכב

חברות הביטוח שזכו במכרז עובדי המדינה

חברות הביטוח, הראל, שירביט וכלל זכרו במכרז החשב הכללי לביטוח רכבי עובדי המדינה לשנת 2008 הצפי לפרמיה הינו 125 מיליון שקל.

ביטוח רכב

חברת הביטוח מגדל תמכור ביטוח באינטרנט

חברת מגדל הודעה שתחל במכירת ביטוח רכב חובה באמצעות האינטרנט. המשנה למנכ"ל החברה, הודיע בכנס הארצי של סוכני הביטוי האלמנטרי (ביטוח רכב, ביטוח דירה ורכוש) על השינוי המעניין והמרענן עבור חברת ביטוח מסורתית.

 

ביטוח רכב - שאלות ותשובות

ביטוח רכב

האם חייבים לרכוש את כל פוליסות ביטוח הרכב אצל אותה חברת ביטוח?

לא, ניתן לרכוש כל אחת משלושת הפוליסה (ביטוח רכב מקיף, ביטוח צד ג' וביטוח חובה בחברת אחרת. יחד עם זאת מומלץ מטעמי נוחות לעשות זאת באותה חברה או לפחות באמצעות אותו הסוכן.

ביטוח רכב

לצורך קבלת הנחה עבור ביטוח רכב מקיף הסוכן החדש ביקש ממני אישר "העדר תביעות", כיצד אני משיג אישור זה?

לקבלת אישור העדר תביעות ביטוח עליך לפנות לסוכן הביטוח שלך או לחברה המבטחת. בסיום כל שנת ביטוח חברת הביטוח שולחת לכל מבוטח את דו"ח מצב התביעות שלו. אם לא קבלת או איבדת פנה לחברת הביטוח.

ביטוח רכב

ברשותי פוליסת ביטוח רכב הכוללת גם שירותי גרירה. האם יבוא לגרור את הרכב מכל מקום בארץ?

כן, חברת הביטוח תשלח גרר לכל מקום בו נתקע הרכב ותגרור אותו לכל מקום מבוקש.

ביטוח רכב נהג חדש

ביטוח רכב

פוליסת ביטוח נהג חדש

מיועדת לכל הנהגים בשנתיים הראשונות שלאחר קבלת רישיון הנהיגה. על אותם נהגים צעירים לידע את חברת הביטוח בעת רכישת הפוליסה כי הם נהגים חדשים. זה תקף לכל סוגי פוליסות הרכב.