ניהול תיקי השקעות:
קבלו 4 הצעות אטרקטיביות
לניהול תיק מעל 300,000 שקל
5
5
5
8

משתמשים קיבלו הצעת מחיר online החודש

פיקדון סולידי
קבלו 4 הצעות אטרקטיביות
לפיקדון בריבית מובטחת

ערכו השוואה בין גופים פיננסים מובילים לפיקדון בריבית מובטחת. מלאו טופס קצר וקבלו עוד היום 4 הצעות מבתי השקעות מובילים לניהול כספכם. קבלת ההצעות הינה חינם וללא התחייבות.

יום חמישי, 29 ביוני 2018   נכתב על ידי צור יובל
יש דברים שאסור לעשות לבד. התנהלות בשוק כל כך מורכב שמושפע מתנודות וקפריזות דורשת איש מקצוע מנוסה שעבר הסמכות


פיקדון בנקאי הנו אפיק חסכון בטוח המעניק לחוסך מידת וודאות גבוהה ביחס לאפיקי השקעה אחרים. הבנקים השונים מתחרים ביניהם על גובה הריבית הניתנת על הפקדונות. מעוניין להפיק סכום כסף בפקדון בנקאי? חשוב להשוות את התנאים בין הבנקים השונים באשר לגובה הריבית.

מעוניין לקבל הצעות? כל שעליך לעשות הוא למלא את הטופס להלן ובנקים יחזרו אליך עם הצעות. השווה הצעות ריבית לפקדון בבנקים שונים באופן פשוט ויעיל.

מהו פקדון?

פיקדון בנקאי הינו מכשיר חיסכון אשר אינו נסחר בבורסה ומוצע על פי רוב על ידי הבנקים. מכשיר זה מבטיח למפקיד כי בסיום תקופה או בתחנות מסוימות יקבלל את הסכום שהופקד בחסכון בצירוף ריבית קבועה מראש כמו: ריבית קבועה, משתנה, צמודה וכו' בהתאם לתנאי הפיקדון. פיקדון מסווג כאפיק השקעה סולידי. אשר מיועד לחוסכים אשר מעוניינים בסיכון מימינלי. דוגמה מקובלת הינה פיקדון קצר מועד.

המשבר הכלכלי שפקד את הכלכלה העולמית בשנים האחרונות גרם למשקיעים רבים להעביר את חסכונותיהם לאפיקים בטוחים יותר. פיקדון או תוכנית חסכון הינם אפיקים אשר התשואה עבורכם נמוכה באופן יחסי אך הקרן מובטחת. ככלל, חוסכים רבים נוהגים להפקיד את כספם בפקדון בבנק אשר בו מנוהל חשבון העו"ש שלהם.

להיות אמון על תיק השקעות זה כמו לאמן קבוצת כדורגל. אתם על תקן המאמן שקובע את המערך, מנהל התיקים שלכם הוא השחקנים בהרכב

איך בונים תיק השקעות?

עם זאת, יכול להיות שבנקים אחרים עשויים להציע ריביות עדיפות על הפקדונות על מנת לזכות בחוסך כלקוח. בנוסף, ישנם אפיקי השקעה נוספים כגון מק"מ (מלווה קצר מועד) המונפקים על ידי המדינה וכן מספר בתי ההשקעות המציעים אף הם פקדונות שונים או אפיקי השקעה בעלי רמת ביטחון גבוה יחסית העשויים להוות תחליף לפיקדונות.

נקודות אלו יעזרו לכם לבחור את מסלול הפקדון המתאים לכם:

ביטחון - אם בטחון הכסף (הקרן) והעדר סיכון הוא החשוב לכם יותר מכל, אזי פיקדון בגוף בנקאי הינו אחת מהאופציות הבטחות ביותר. מן הצד השני כאשר ריבית הפריים נמוכה תקבלו על הפקדון ריבית זעומה.
גובה הריבית – ההבדל העיקרי בין מסלולי הפקדון השונים הוא באופן שבו מחושבת הריבית שתתווסף לקרן (צמודה למדד המחירים לצרכן, ריבית קבועה או משתנה וכו'). פקטורים נוספים בגובה הריבית הם תקופת הפקדון וסכום הכסף הנסגר. ככול שהפקדון סגור לתקופת זמן ארוכה יותר והסכום גדול יותר כך הבנק יעניק ריבית גבוהה יותר.
נזילות – מתי ידרש לנו הכסף. יש לשים לב לסגור את הכסף לתקופה האופטימאלית עבורנו.

תפקידו הפרטני יותר של מנהל התיק הוא לנתח, בעזרת הידע והניסיון שלו, את מצב השוק, את טווח ההשקעה המומלץ, את רמת הנזילות הנוחה ביותר ואת רגישות הסיכון בהתאם לדרישות הלקוח. מנהל תיק השקעות צריך לפרט בפניכם את הסיכונים והתשואות הקיימות בכל הרכב מניות אפשרי, כלומר, לתת את מלוא המידע כדי שהלקוח יוכל לבחור בחירה מושכלת ובכך להפחית את הסיכון בהשקעה.

יש לא מעט קריטריונים לבחירת מנהל תיק השקעות. "פיננסים" נותנת לכם את האפשרות לבחור את האיש המתאים ביותר עבורכם

סוגי ריבית פקדון - קיימים שני מסלולים עיקריים

זה כבר תלוי בכם ובתמהיל הרצוי לכם. זכרו שיש בישראל בתי השקעות רבים, לכל אחד מנהלים 1. ריבית קבועה כשמה כן היא לא תשתנה לאורך כל התקופה.
2. ריבית משתנה מוצמדת לאחד מהמדדים בשוק וההפרש מהמדד קבוע. במידה והמדד עולה הריבית הכולל עבור התוכנית עולה איתו וההפך ובמידה והמדד יורד.
קיימת סבירות גבוהה שאם לא עסקתם לאחרונה בהשקעות, ההיכרות שלכם עם מנהלי תיקים קלושה. באתר "פיננסים" יעזרו לכם לעשות את הצעד הראשון בדרך לבחירת איש המקצוע המתאים לכם. באת "פיננסים" בתי ההשקעות מתחרים עליך. אתה במרכז, כך שבאמצעות התחרות תוכל להוזיל את דמי הניהול שגובים בתי ההשקעות עבור השירות.

באמצעות אתר "פיננסים" ניתן לקבל עוד היום 4 הצעות לניהול תיקי השקעות מעל 300,000 שקל מבתי השקעות נבחרים, גדולים וממותגים, בעלי רישיון יועץ השקעות. תנו לבתי ההשקעות להתחרות עליכם. מלאו פרטיכם כאן ו-4 בתי השקעות מובילים יחזרו עליכם עם הצעה פשוטה ומהירה שאינה כרוכה בהתחייבות.
השאר את פרטיך להצעה אטרקטיבית