פיקדון

מחפש פיקדון בבנק אשר נותן ריבית גבוהה יותר? תן לבנקים להתחרות עליך!

פיקדון בנקאי הנו אפיק חסכון בטוח המעניק לחוסך מידת וודאות גבוהה ביחס לאפיקי השקעה אחרים. הבנקים השונים מתחרים ביניהם על גובה הריבית הניתנת על הפקדונות. מעוניין להפיק סכום כסף בפקדון בנקאי? חשוב להשוות את התנאים בין הבנקים השונים באשר לגובה הריבית.
מעוניין לקבל הצעות? כל שעליך לעשות הוא למלא את הטופס להלן ובנקים יחזרו אליך עם הצעות. השווה הצעות ריבית לפקדון בבנקים שונים באופן פשוט ויעיל.

פיקדון
השירות ניתן ללא תשלום וללא התחייבות כלשהי מצד הגולשים.
טופס הצעה עבור פיקדון
הצעות לפקדון איש מכירות
מידע נוסף
בתי השקעות
בנקים
כלים פיננסים
ניהול תיקי השקעות
מסחר בבורסה
תוכנית חסכון

תהליך קבלת הצעות עבור פיקדון

פיקדון

האם קבלת הצעות עבור פיקדון מותנת בתשלום? האם אני מחויב באופן כלשהו?

קבלת הצעה עבור פקדון הינה בחינם וללא כל התחייבות מצד הגולש.

שאלה בנושא פקדון

מהו התהליך קבלת הצעות עבור ריבית על פקדונות?

מידע עם מילוי הטופס אנו נשלח את פרטיכם לבנקים ובתי השקעות מובילים אשר ייצרו עמכם קשר בהקדם עם הצעה לפיקדון. באופן זה תוכלו לבדוק ולהשוות בין בנקים ובתי השקעות שונים ולבחור בתוכנית שמעניק לכם את מירב היתרונות.

מהו פקדון?

פיקדון בנקאי הינו מכשיר חיסכון אשר אינו נסחר בבורסה ומוצע על פי רוב על ידי הבנקים. מכשיר זה מבטיח למפקיד כי בסיום תקופה או בתחנות מסוימות יקבלל את הסכום שהופקד בחסכון בצירוף ריבית קבועה מראש כמו: ריבית קבועה, משתנה, צמודה וכו' בהתאם לתנאי הפיקדון. פיקדון מסווג כאפיק השקעה סולידי. אשר מיועד לחוסכים אשר מעוניינים בסיכון מימינלי. דוגמה מקובלת הינה פיקדון קצר מועד.

המשבר הכלכלי שפקד את הכלכלה העולמית בשנים האחרונות גרם למשקיעים רבים להעביר את חסכונותיהם לאפיקים בטוחים יותר. פיקדון או תוכנית חסכון הינם אפיקים אשר התשואה עבורכם נמוכה באופן יחסי אך הקרן מובטחת. ככלל, חוסכים רבים נוהגים להפקיד את כספם בפקדון בבנק אשר בו מנוהל חשבון העו"ש שלהם.

עם זאת, יכול להיות שבנקים אחרים עשויים להציע ריביות עדיפות על הפקדונות על מנת לזכות בחוסך כלקוח. בנוסף, ישנם אפיקי השקעה נוספים כגון מק"מ (מלווה קצר מועד) המונפקים על ידי המדינה וכן מספר בתי ההשקעות המציעים אף הם פקדונות שונים או אפיקי השקעה בעלי רמת ביטחון גבוה יחסית העשויים להוות תחליף לפיקדונות.

 

נקודות למחשבה

פיקדון

נקודות אלו יעזרו לכם לבחור את מסלול הפקדון המתאים לכם:

ביטחון – אם בטחון הכסף (הקרן) והעדר סיכון הוא החשוב לכם יותר מכל, אזי פיקדון בגוף בנקאי הינו אחת מהאופציות הבטחות ביותר. מן הצד השני כאשר ריבית הפריים נמוכה תקבלו על הפקדון ריבית זעומה.

גובה הריבית – ההבדל העיקרי בין מסלולי הפקדון השונים הוא באופן שבו מחושבת הריבית שתתווסף לקרן (צמודה למדד המחירים לצרכן, ריבית קבועה או משתנה וכו'). פקטורים נוספים בגובה הריבית הם תקופת הפקדון וסכום הכסף הנסגר. ככול שהפקדון סגור לתקופת זמן ארוכה יותר והסכום גדול יותר כך הבנק יעניק ריבית גבוהה יותר.

נזילות – מתי ידרש לנו הכסף. יש לשים לב לסגור את הכסף לתקופה האופטימאלית עבורנו.

סוגי ריבית פקדון - קיימים שני מסלולים עיקריים לחישוב הריבית על פקדון:

1. ריבית קבועה כשמה כן היא לא תשתנה לאורך כל התקופה.

2. ריבית משתנה מוצמדת לאחד מהמדדים בשוק וההפרש מהמדד קבוע. במידה והמדד עולה הריבית הכולל עבור התוכנית עולה איתו וההפך ובמידה והמדד יורד.

השוואת ריביות על פקדונות - חשוב לזכור כי קיימים פערי ריבית עבור מסלולי חסכון זהים בין הבנקים השונים ולכן מומלץ לבצע השוואת מחירים. ניתן לפנות לכל בנק בנפרד או למלא את פרטיך בטופס ואנו נשלח אותם לעד ארבע גופים פיננסים.

מאמרים נוספים

פיקדון ליצ'י
פיקדון פיטנגו
כדאיות השקעה בפקדונות מובנים