הצעות לביטוח דירה
קבלו 4 הצעות אטרקטיביות עבורכם
לביטוח דירה - מבנה ותכולה
5
5
5
8

משתמשים קיבלו הצעת מחיר online החודש

ביטוח דירה:
מעוניינים בביטוח דירה, ביטוח מבנה או תכולה?

קבלו 4 הצעות מיידיות לביטוח דירה ובצעו השוואת מחירים עוד היום. ערכו השוואת מחירים באמצעות אתר פיננסים באופן יעיל בין מספר חברות ביטוח. מלאו את הטופס. הפרטים ישלחו מיידית נציגי חברות הביטוח יחזרו אליכם ויציעו פוליסת ביטוח דירה מותאמת עבורכם. אתם בוחרים את ההצעה המתאימה לאחר עריכת השוואה בין ההצעות שקבלתם. קבלת הצעות לביטוח דירה הינה בחינם וללא כל התחייבות

יום ראשון, 17 ביולי 2022   נכתב על ידי שי ברכה
ביטוח דירה עושים מהסלון, אין צורך לרוץ לסוכן ביטוח

האם קבלת הצעת המחיר הינה בחינם? האם אני מחויב באופן כלשהו?

קבלת הצעות אינה מחייבת את הגולש והינה ללא תשלום. קבלת הצעות לפוליסה הינה התחלת תהליך של השוואת האלטרנטיבות העומדות בפני בעל הפוליסה. ערכו במידה ביחס לפוליסת ביטוח לדירה אשר בבעלותכם היום וביחס להצעות הנוספות שתקבלו.


הישראלים נהנים מירידת המחירים בביטוחי הדירות 80% מהפונים מוזילים את ביטוח הדירה שלהם

מתחילת השנה אנו עדים לירידה משמעותית בפרמיות ביטוח הדירה, הסיבה לירידת המחירים הינה פעילות שיווקים ערה של חברות הביטוח. ביטוחי הדירות הינו תחום מאוד ריווחי עבור חברות הביטוח והן התחילו להתחרות אחת בשניה.
מאחר ופוליסת ביטוח דירה הינה מוצר סטנדרטי שאמור להתאים לכל סוגי הבתים והמבוטחים, ניתן להרחיב את הפוליסה ולערוך רשימת תכולה אשר מכילה את כל הרכיבים שהפוליסה תכסה ואת עלותם, עשו זו ביחד עם סוכן הביטוח או באמצעות שמאי של חברת הביטוח חשוב להוסיף תכשיטים ולעמוד את השווי שלהם. במידה וקניתם רכוש יקר כמו סלון או מוצרים חשמליים מיוחדים הוסיפו אותם לפוליסת ביטוח הדירה ביחד עם הקבלות של המוצרים.

ביטוח דירה - שאלות ותשובות

ברשותי ביטוח דירה (מבנה ותכולה) השכן שגר מתחתי מתלונן על נזילת מים מהאמבטיה בדירה שלי לדירה שלו האם פוליסת ביטוח דירה מעניקה כיסוי למקרה כזה?
מדובר כאן בנזק לצד שלישי לכן צריך כיסוי אחריות צד שלישי. עליך לבדוק האם פוליסת ביטוח הדירה יש הרחבה הכוללת אחריות לצד שלישי.
מהו נזק מוחלט בפוליסת ביטוח דירה? כאשר נזק לנכס מגיע לסכום הביטוח הנקוב הפוליסה זהו נזק מוחלט בנוסף כאשר עלות תיקון הנזקים לרכוש או למבנה הדירה שווה לערך הממשי של החפצים או הדירה זהו נזק מוחלט.
האם יש ביטוח מיוחד לדירה בשיפוץ? עורכים שיפוץ בדירה ויש לכם ביטוח לדירה, עדכנו את סוכן הביטוח. לאחר השיפוץ הדירה תהיה גדולה יותר ואולי צריך לעדכן את סכומי הביטוח ואת הפרמיה בהתאם. בנוסף אולי יש לערוך הרחבות לפוליסה לתקופת השיפוץ על מנת שתכסה פגיעה בקבלן ובפועלים עצמם או נזק למבנים שכנים כתוצאה מהשיפוץ

ביטוח דירה בשביל השקט הנפשי שלכם

מהן סוגי פוליסות הביטוח הקיימות?
ביטוח תכולה - ביטוח תכולה מספק כיסוי רק עבור הרכוש שנמצא בתוך הרכש מפני נזקים של שריפה, גניבה, נזקי טבע וכדומה. ביטוח זה אינו כולל נזקים שנגרמו למבנה הנכס אלא רק עבור תכולתו.
ביטוח מבנה - ביטוח מבנה הינו חלק מביטוח לדירה ומעניק כיסוי רק למבנה הנכס עצמו ולחלקים הקבועים שצמודים לו, דוגמת דלתות, חלונות וארונות. הביטוח הינה למקרה של שריפה, פריצה, שיטפון וכדומה. ביטוח זה מיועד לבעלי דירות בבניין משותף ולבעלי בתי קרקע.

מידע נוסף באתר

ביטוח דירה שכורה
אילו מוצרים ניתן להוסיף לביטוח תכולת דירה
ביטוח דירה בעת שיפוץהשאר את פרטיך להצעה אטרקטיבית