ביטוח דירה

מעוניינים בביטוח דירה, ביטוח מבנה או תכולה?

קבלו 4 הצעות מיידיות לביטוח דירה ובצעו השוואת מחירים עוד היום. ערכו השוואת מחירים באמצעות אתר פיננסים באופן יעיל בין מספר חברות ביטוח. מלאו את הטופס הפרטים ישלחו מיידיתנציגי חברות הביטוח יחזרו אליכם ויציעו פוליסת ביטוח דירה מותאמת עבורכם. אתם בוחרים את ההצעה המתאימה לאחר עריכת השוואה בין ההצעות שקבלתם. קבלת הצעות לביטוח דירה הינה בחינם וללא כל התחייבות

ביטוח דירה
השירות ניתן ללא תשלום וללא התחייבות כלשהי מצד הגולשים.
טופס הצעה עבור ביטוח דירה
ביטוח דירה תמונת צד
סוגי ביטוח דירה

ביטוח תכולה - ביטוח תכולה מספק כיסוי רק עבור הרכוש שנמצא בתוך הרכש מפני נזקים של שריפה, גניבה, נזקי טבע וכדומה. ביטוח זה אינו כולל נזקים שנגרמו למבנה הנכס אלא רק עבור תכולתו.

ביטוח מבנה - ביטוח מבנה הינו חלק מביטוח לדירה ומעניק כיסוי רק למבנה הנכס עצמו ולחלקים הקבועים שצמודים לו, דוגמת דלתות, חלונות וארונות. הביטוח הינה למקרה של שריפה, פריצה, שיטפון וכדומה. ביטוח זה מיועד לבעלי דירות בבניין משותף ולבעלי בתי קרקע.

מידע נוסף
חברות ביטוח
ביטוח - מילון מונחים
מוצרי ביטוח נוספים
ביטוח
ביטוח דירה
ביטוח משכנתא
ביטוח אופנוע

התהליך קבלת הצעות

הצעות לביטוח דירה

האם קבלת הצעת המחיר הינה בחינם? האם אני מחויב באופן כלשהו?

קבלת הצעות אינה מחייבת את הגולש והינה ללא תשלום. קבלת הצעות לפוליסה הינה התחלת תהליך של השוואת האלטרנטיבות העומדות בפני בעל הפוליסה. ערכו במידה ביחס לפוליסת ביטוח לדירה אשר בבעלותכם היום וביחס להצעות הנוספות שתקבלו.

ביטוח דירה

אלו מוצרים ניתן להוסיף לביטוח תכולת דירה

פוליסת ביטוח דירה הינה מוצר סטנדרטי שאמור להתאים לכל סוגי הבתים והמבוטחים, ניתן להרחיב את הפוליסה ולערוך רשימת תכולה אשר מרכישה את כל הרכיבים שהפוליסה תכסה ואת עלותם, עשו זו ביחד עם סוכן הביטוח או באמצעות שמאי של חברת הביטוח חשוב להוסיף תכשיטים ולעמוד את השווי שלהם. במידה וקניתם רכוש יקר כמו סלון או מוצרים חשמליים מיוחדים הוסיפו אותם לפוליסת ביטוח הדירה ביחד עם הקבלות של המוצרים.

ביטוח דירה לשיפוץ

ביטוח דירה בעת שיפוץ

עורכים שיפוץ בדירה ויש לכם ביטוח לדירה, עדכנו את סוכן הביטוח. לאחר השיפוץ הדירה תהיה גדולה יותר ואולי צריך לעדכן את סכומי הביטוח ואת הפרמיה בהתאם. בנוסף אולי יש לערוך הרחבות לפוליסה לתקופת השיפוץ על מנת שתכסה פגיעה בקבלן ובפועלים עצמם או נזק למבנים שכנים כתוצאה מהשיפוץ.

ביטוח דירה שריפה

ביטוח שריפה

ביטוח דירה כתוצרה מנזקי שריפה עלה למודעות הציבור לאחר שריפת הענק בכרמל. שאלות רבות עלו בקרב מבוטחים, האם הפולסה מכסה נזקי שריפה, האם קיים גבול אחריות ומה גובה ההשתתפות העצמית, בדיקת הפוליסה מעת למעת היא תהליך חשוב שכל בעל נכס צריך לערוך ולוודא את התאמת הפוליסה לצרכי המבוטחים. במבנים בעלי תשתית מודרנית קיימים אמצעים לגילוי אש תקינותם עשוי להיות תנאי לקיום הביטוח וגם את הציוד הזה צריך לבדוק במידה ומוגדר הפוליסת ביטוח הדירה.

 

ביטוח דירה - שאלות ותשובות

ביטוח דירה

ברשותי ביטוח דירה (מבנה ותכולה) השכן שגר מתחתי מתלונן על נזילת מים מהאמבטיה בדירה שלי לדירה שלו האם פוליסת ביטוח דירה מעניקה כיסוי למקרה כזה?

מדובר כאן בנזק לצד שלישי לכן צריך כיסוי אחריות צד שלישי. עליך לבדוק האם פוליסת ביטוח הדירה יש הרחבה הכוללת אחריות לצד שלישי.

ביטוח דירה

אם בבעלותי שתי פוליסות ביטוח דירה מסוג מבנה. אחת כחלק מביטוח המשכנתא והשנייה רכשתי באמצעות סוכן באופן פרטי במידה ויגרם נזק למבנה האם אקבל פיצוי כפול?

לא. בביטוח דירה אין פיצוי כפול התשלום הינו בגין הנזק ועל פי הערכת שמאי ולכן ניתן לקבל פיצוי רק ממבטח אחד. ניתן לבטח במבטח הרצוי בהתאם לפרמטרים שונים כמו התהליך הבירוקרטי וגובה ההשתתפות העצמית. לסיכום לא מומלץ לרכוש שתי פוליסות ביטוח דירה עבור אותו המבנה.

ביטוח דירה

מהו נזק מוחלט בפוליסת ביטוח דירה?

כאשר נזק לנכס מגיע לסכום הביטוח הנקוב הפוליסה זהו נזק מוחלט בנוסף כאשר עלות תיקון הנזקים לרכוש או למבנה הדירה שווה לערך הממשי של החפצים או הדירה זהו נזק מוחלט.

ביטוח דירה

האם חייבים לבטח מבנה ותכולה באמצעות פוליסת ביטוח דירה אחת אצל אותו המבטח?

לא. ניתן לרכוש ביטוח מבנה וביטוח דירה בנפרד באמצעות חברות ביטוח שונות אם כי פיצול זה עשוי ליקר את הפוליסה. עבור על פוליסה נגבים דמי טיפול במקרה של פיצול יהיה צורך לשלמם פעמים.