ניהול תיקי השקעות

מעוניינים לקבל הצעה עבור ניהול תיקי השקעות?

ערכו השוואה בין בתי השקעות מובילים לניהול תיק ההשקעות שלכם. בתי ההשקעות הפועלים בישראל נבדלים זה מזה במספר קריטריונים, כגון: מוניטין, תשואות, גובה דמי הניהול, שקיפות ועוד. לפני בחירת בית ההשקעות אשר ינהל את השקעותיכם מומלץ לערוך השוואה על מנת לבחור ניהול תיק השקעות התואם את העדפותיכם בצורה המיטבית. זכרו, דמי הניהול נקבעים במשא ומתן! על מנת לקבל מספר הצעות לניהול תיקים מבתי השקעות מובילים מלאו את פרטיכם בטופס שלהלן ובתי ההשקעות יחזרו אליכם עם הצעות. באופן זה תוכלו לערוך השוואה יעילה באופן מהיר ופשוט.

ניהול תיקי השקעות
השירות ניתן ללא תשלום וללא התחייבות כלשהי מצד הגולשים.
טופס הצעה עבור ניהול תיקי השקעות
איש מכירות ניהול השקעות
מידע נוסף
השקעות
בתי השקעות
כלים פיננסים
מסחר עצמאי
מסחר בבורסה
פקדון
תוכנית חסכון
כלים למשקיע
בתי השקעות
בנקים למשכנתאות

תהליך קבלת הצעות לניהול תיקי השקעות

ניהול תיקי השקעות

האם קבלת הצעות עבור ניהול תיקי השקעות הינה בחינם? האם אני מחויב באופן כלשהו?

קבלת הצעה עבור ניהול תיק השקעות הינה בחינם וללא כל התחייבות מצד הגולש.

תחרות בניהול תיקי השקעות

האם האמת קיימת תחרות בניהול תיקי השקעות?

טופס ההצעה שלך נשלח לארבעה בתי השקעות, אלו יודעים שהם מקבלים את פרטיך ביחד עם מתחרים נוספים ולכן עליהם להציע הצעה אטקרטיבית בכדי לזכות בך כלקוח, כך נוצרת סביבה תחרותית אמיתית שבמרכזה עומד הלקוח.

קבלת הצעות עבור ניהול תיק השקעות

מהו התהליך קבלת הצעות עבור ניהול תיק השקעות?

אתר פיננסים שולח את הפרטים שמולאו בטופס לבתי המשקעות מובילים, אשר ייצרו עמכם קשר עם הצעה מותאמת אישית עבור ניהול תיקי השקעות. באופן זה תוכלו לבדוק ולהשוות בין בתי השקעות שונים ולבחור במנהל תיק השקעות המתאים ביותר עבורכם.

תיק השקעות

היכן נמצא הכסף המנוהל על ידי בית ההשקעות?

אין כל צורך להוציא את הכסף מחשבון הבנק הפרטי בו מנוהל החשבון היום. בית ההשקעות יכול לנהל את ההשקעות למכור ולקנות ניירות ערך, בהתאם לכתב הרשאה מתאים, בחשבונו של הלקוח. הלקוח משלם את עמלת הקניה והמכירה והבנק משמש כחבר בורסה אשר בעמצאותו מתנהלות העסקות ישירות עם הבורסה באמצעות מנהל ההקשעות.

בחינת של תיק ההשקעות

באיזו תדירות נערכת בחינת של תיק ההשקעות?

בקרה ובחינה הן תהליך קובע במסגרת ניהול תיקי השקעות. לכל גוף מנהל יש את המדיניות והאסטרטגיה שלו. השינויים בבורסות העולם הם יומיים ולכן מנהל תיק השקעות קשוב ועוקב באופן יום יומי.

חלק מהמעקב מתבצע באופן אוטומטי באמצעות מערכות התראה ממוכנות. פגישה בין הלקוח למהל תיקי השקעות מתבצעת כל מספר חודשים וכמובן במידה והלקוח מבקש לערוך בחינה של ההשקעות בכל מועד אחר.

 

שאלות ותשובות

מהו ניהול תיק השקעות

מהו ניהול תיק השקעות?

כשמדברים על ניהול תיק השקעות הכוונה היא הסמכת בית השקעות מסוים לניהול השקעותיו של הלקוח, בהתאם לסיכום בין הלקוח ובית ההשקעות. להרחבה ראו מאמר מהו ניהול תיקי השקעות.

השוואת מנהל תיקי השקעות

מהם הקריטריונים להשוואת מנהל תיקי השקעות

בין היתר יש לבחון: מוניטין, גודל בית ההשקעות (היקף הנכסים שבית ההשקעות מנהל) התשואות שהשיא ללקוחותיו יחס אישי אופי ההשקעות בהן בית ההשקעות מתמחה (סולידי/סיכון) זמינות מידע אודות התיק המנוהל

דמי הניהול של תיק השקעות

האם יש מקום לנהל מו"מ על דמי הניהול?

בווודאי! דמי הניהול הם השכר שמקבל בית ההשקעות בגין ניהול התיק וניתן לנהל משא ומתן על גובהו. ככל שסכום תיק ההשקעות גדול יותר, כך כוחו של המשקיע במשא ומתן על דמי הניהול חזק יותר.

ניהול תיקי השקעות

מהי התמורה שמקבל בית השקעות בגין ניהול התיקי השקעות

התמורה של בתי ההשקעות מניהול תיקים נובעת, בדרך כלל, משניים:

1. דמי ניהול אותם גובה בית ההשקעות מהלקוח.
2. פער בעמלת הקנייה והמכירה של ניירות הערך (לבית ההשקעות ישנם תנאים מועדפים בעמלות מכירה וקניה והפער בין תנאי בית ההשקעות לתנאי הלקוח הוא הכנסה נוספת של בית ההשקעות).