תוכנית חסכון

מחפש תוכנית חיסכון אשר מעניקה ריבית גבוהה יותר? תן לבתי ההשקעות להתחרות עליך!

תוכנית חיסכון הינה אפיק חסכון המעניק ביטחון ותשואה סולידית לחוסך. בתי ההשקעות מציעים היום אפיקים מגוונים אשר שומרים על הקרן ומהווים אלטרנטיבה לתוכנית חסכון רגילה בבנק. בין הבנקים ובתי ההשקעות קיימת תחרות רבה המאפשרת לך להנות מהטבות משמעותיות.
מעוניין לקבל הצעות אטרקטיביות עבור תוכנית חיסכון? מלא את הטופס שלהלן וקבל מגוון הצעות עבור תכנית חיסכון.

תוכנית חיסכון
השירות ניתן ללא תשלום וללא התחייבות כלשהי מצד הגולשים.
טופס הצעה עבור תוכנית חסכון
איש מכירות תוכנית חיסכון
מידע נוסף
השקעות
בתי השקעות
בנקים
כלים פיננסים
ניהול תיקי השקעות
פקדון

תהליך קבלת הצעות עבור תוכנית חיסכון

\

מהו התהליך קבלת הצעות עבור תוכנית חסכון?

עליכם למלא את טופס ההצעה ואנו נשלח את פרטיכם לבנקים ובתי השקעות מובילים, אשר ייצרו עמכם קשר במהירות עם הצעה מותאמת אישית עבורכם. באופן זה תוכלו לבדוק ולהשוות בין בנקים ובתי השקעות שונים ולבחור בתוכנית החסכון המתאימה ביותר עבורכם.

תוכנית חיסכון

האם קבלת הצעות עבור תוכנית חיסכון כרוכה בתשלום?

קבלת הצעות באתר פיננסים עבור תוכנית חיסכון אינה כרוכה בתשלום וניתנת ללא התחייבות. מלאו את הטופס המצורף וקבלו הצעות משתלמות מנציגי הבנקים המובילים עוד היום.

חיסכון לילדים

חיסכון לילדים

מהי תוכנית חיסכון לילדים? תוכנית חיסכון מסוג זה היא למעשה חיסכון שההורים פותחים עבור ילדיהם. הורים רבים דואגים לביטחונם הכלכלי של ילדיהם, ורוצים להבטיח את עתידם ע"י חיסכון ייעודי מבעוד מועד. חסכון מסוג זה צובר ריבית לאורך תקופה ארוכה של שנים שמיועדת לפתיחה כאשר הילד מגיע לבגרות. לתוכניות אלה אין הטבות במס בניגוד לעבר בהם היה ניתן לחסוך באמצעות קופת גמל ואז להינות מסיכוי במס.

תוכנית חיסכון שקלית

תוכנית חיסכון קלאסית, הקרן מוצמדת לערכו של השקל באמצעות הצמדה לממד המחירים לצרכן ובנוסף מספקת הגנה לקרן במקרה של אינפלציה שלילית היתרון התוכנית כזו הוא הבטחת הקרן והתשואה והיא מיועד לחוסכים סולידיים בהם חשוב לשמור על ערך הכסף בהתאם לאינפלציה בישראל. רק הבנקים מציעים תוכניות חיסכון ולא ניתן למצוא אותם בבתי ההשקעות בתחום זה קיימת תחרות על גובה הריבית יש לקרוא בעיון על כל תוכנית ולבדוק מי מבינהן מציעה את התנאים המתאימים לכם ולבדוק היטב את תנאי היציאה. לחוסך אשר מעוניין להצמיד את הקרן לסל מטבעות אחר ניתן לעשות זאת באמצעות תוכנית מתאימה קיימים פקדונות הצמודים לדולר האמריקאי או לאירו. במידה וריבית הקרן משמשת להוצאות בטבע זר צריך לבחור בהתאם את סוג הפקדון.

חיסכון מנוהל

אפיק השקעה הפותח אפשרויות בנוסך לחיסכון בבנק, חיסכון מנהול מאפשר להינות מיתרון של ניהול תיקים ללא צורך המינימום הפקדה. ובדמי ניהול אטרקטיבים

תוכניות פיקדון ליצ'י

תוכנית פיקדון ליצ'י

בנק מזרחי טפחות משווק סדרה של פקדונות אשר מאופיינים בשמות של פרות אקזוטיים. תוכנית זו הינה תוכנית המוצעת על ידי בנק מציעה למפקידי 10,000 שקלים חדשים ומעלה, פיקדון למשך ארבע שנים בריבית כוללת של 18.3% לכל תקופת הפיקדון. לתוכנית נקודות יצאה בסיום כל שנה. בדומה לפרי הליצי אשר נותק פרות כל ארבע שנים מצאו כאן הקבלה לפקדון. הבנק משווק תוכניות נוספות בעלות תקופת הפקדה מגונות אשר מאפשרת לכל חוסך למצוא את התוכנית המתאימה לו.

 

תוכנית חיסכון – שאלות ותשובות

מהי תוכנית חסכון?

תוכנית חיסכון הינה מסלול חיסכון בתנאים מוגדרים מראש. לרוב מוצעות תוכניות חיסכון על ידי גופים מוסדיים כמו הבנקים המסחריים ולאחרונה הצטרפו לתחום זה גם בתי השקעות ואף חברות ביטוח. רוב מכריע של החוסכים מנהלים את תוכניות החיסכון באמצעות אותו הבנק בו מנוהל חשבון העו"ש מסיבות של הכרות אישית ונוחות.

תכנית חסכון, ככלל, הינה לתקופה ארוכה יותר מפקדון וכוללת הפקדות חודשיות המתבצעות באופן אוטומטי מחשבון הבנק של החוסך. תוכנית החסכון כוללת תנאים חשובים נוספים מעבר לתקופה וסכום ההפקדה החודשי והם כמובן האם ישנה הצמדה למדד מה גובה הריבית ותחנות משיכה.

נקודות למחשבה

הסברים חסכון

נקודות אלו יעזרו לכם לבחון האם תוכנית חסכון מתאימה לכם ואם כן באיזה מסלול

ביטחון – אם בטחון כלכלי והעדר סיכון לקרן (סכום החסכון ללא הריבית בגינו) חשוב לכם יותר מכל, אזי חסכון באמצעות בנק הינו אחת מהאופציות הבטחות ביותר. גם אם הריבית זעומה החוסך יכול לישון בשקט ולדעת שכספו בטוח ונמצא מחוץ לבורסה ולשינויים הגלובאליים.

גובה הריבית – ההבדל העיקרי בין תוכניות החסכון השונות הוא אופן חישוב גובה הריבית על הקרן. ככלל, ככל שתוכנית החסכון לטווח ארוך יותר והסכום המופקד בה גדול יותר כך הבנק יאות לתת תנאים טובים יותר לחוסך.

סוגי ריבית בתכניות החיסכון - קיימים שני מסלולים עיקריים לחישוב הריבית על חסכון ריבית קבועה וריבית משתנה. הראשונה לא תשתנה לאורך כל תקופת התוכנית והשנייה מוצמדת לאחד מהמדדים בשוק וההפרש מהמדד קבוע. במידה והמדד עולה הריבית הכוללת עבור התוכנית עולה איתו וההפך במידה והמדד יורד.

נזילות – יש לשקול מתי נדרש לכסף המופקד בתוכנית החסכון ולתכנן את תנאי התוכנית בהתאם. השוואת ריביות - חשוב לזכור קיימים פערי ריבית עבור מסלולי חסכון זהים בין הבנקים השונים ולכן מומלץ לבצע השוואת מחירים.