תוכנית חסכון
קבלו 4 הצעות אטרקטיביות
5
5
5
8

משתמשים קיבלו הצעת מחיר online החודש

תוכנית חסכון
מחפש תוכנית חיסכון אשר מעניקה ריבית גבוהה יותר?

תוכנית חיסכון הינה אפיק חסכון המעניק ביטחון ותשואה סולידית לחוסך. בתי ההשקעות מציעים היום אפיקים מגוונים אשר שומרים על הקרן ומהווים אלטרנטיבה לתוכנית חסכון רגילה בבנק. בין הבנקים ובתי ההשקעות קיימת תחרות רבה המאפשרת לך להנות מהטבות משמעותיות.
מעוניין לקבל הצעות אטרקטיביות עבור תוכנית חיסכון? מלא את הטופס שלהלן וקבל מגוון הצעות עבור תכנית חיסכון.

יום רביעי, 27 ביולי 2022   נכתב על ידי צור יובל
תוכנית חסכון בשוק תנודתי

תוכנית חיסכון שקלית

תוכנית חיסכון קלאסית, הקרן מוצמדת לערכו של השקל באמצעות הצמדה לממד המחירים לצרכן ובנוסף מספקת הגנה לקרן במקרה של אינפלציה שלילית היתרון התוכנית כזו הוא הבטחת הקרן והתשואה והיא מיועד לחוסכים סולידיים בהם חשוב לשמור על ערך הכסף בהתאם לאינפלציה בישראל. רק הבנקים מציעים תוכניות חיסכון ולא ניתן למצוא אותם בבתי ההשקעות בתחום זה קיימת תחרות על גובה הריבית יש לקרוא בעיון על כל תוכנית ולבדוק מי מבינהן מציעה את התנאים המתאימים לכם ולבדוק היטב את תנאי היציאה. לחוסך אשר מעוניין להצמיד את הקרן לסל מטבעות אחר ניתן לעשות זאת באמצעות תוכנית מתאימה קיימים פקדונות הצמודים לדולר האמריקאי או לאירו. במידה וריבית הקרן משמשת להוצאות בטבע זר צריך לבחור בהתאם את סוג הפקדון.

נקודות אלו יעזרו לכם לבחון האם תוכנית חסכון מתאימה לכם ואם כן באיזה מסלול

ביטחון – אם בטחון כלכלי והעדר סיכון לקרן (סכום החסכון ללא הריבית בגינו) חשוב לכם יותר מכל, אזי חסכון באמצעות בנק הינו אחת מהאופציות הבטחות ביותר. גם אם הריבית זעומה החוסך יכול לישון בשקט ולדעת שכספו בטוח ונמצא מחוץ לבורסה ולשינויים הגלובאליים.
גובה הריבית – ההבדל העיקרי בין תוכניות החסכון השונות הוא אופן חישוב גובה הריבית על הקרן. ככלל, ככל שתוכנית החסכון לטווח ארוך יותר והסכום המופקד בה גדול יותר כך הבנק יאות לתת תנאים טובים יותר לחוסך.
סוגי ריבית בתכניות החיסכון - קיימים שני מסלולים עיקריים לחישוב הריבית על חסכון ריבית קבועה וריבית משתנה. הראשונה לא תשתנה לאורך כל תקופת התוכנית והשנייה מוצמדת לאחד מהמדדים בשוק וההפרש מהמדד קבוע. במידה והמדד עולה הריבית הכוללת עבור התוכנית עולה איתו וההפך במידה והמדד יורד.
נזילות – יש לשקול מתי נדרש לכסף המופקד בתוכנית החסכון ולתכנן את תנאי התוכנית בהתאם. השוואת ריביות - חשוב לזכור קיימים פערי ריבית עבור מסלולי חסכון זהים בין הבנקים השונים ולכן מומלץ לבצע השוואת מחירים.


יש לא מעט קריטריונים לבחירת מנהל תיק השקעות. "פיננסים" נותנת לכם את האפשרות לבחור את האיש המתאים ביותר עבורכם

מהי תוכנית חסכון

תוכנית חיסכון הינה מסלול חיסכון בתנאים מוגדרים מראש. לרוב מוצעות תוכניות חיסכון על ידי גופים מוסדיים כמו הבנקים המסחריים ולאחרונה הצטרפו לתחום זה גם בתי השקעות ואף חברות ביטוח. רוב מכריע של החוסכים מנהלים את תוכניות החיסכון באמצעות אותו הבנק בו מנוהל חשבון העו"ש מסיבות של הכרות אישית ונוחות.
תכנית חסכון, ככלל, הינה לתקופה ארוכה יותר מפקדון וכוללת הפקדות חודשיות המתבצעות באופן אוטומטי מחשבון הבנק של החוסך. תוכנית החסכון כוללת תנאים חשובים נוספים מעבר לתקופה וסכום ההפקדה החודשי והם כמובן האם ישנה הצמדה למדד מה גובה הריבית ותחנות משיכה.
השאר את פרטיך להצעה אטרקטיבית