הלוואת אקספרס
מחפשים הלוואה מהירה?
5
5
5
8

משתמשים קיבלו הצעת מחיר online החודש

הלוואת אקספרס
מחפשים הלוואה מהירה?

הלוואות אקספרס הינה הלוואה כמעט מיידית בסכומים נמוכים של עד 30,000 ₪ את ההלוואה ניתן לקבל תוך פרק זמן קצר ללא בדיקה מקיפה של יכולת החזר פיננסית של הלווה. הלוואה מסניף הבנק מאושר על פי ההיסטוריה הפיננסית והלוואה באמצעות חברת אשראי מאושרת על פי מדדים סטטיסטים.

יום שני, 09 בספטמבר 2022   נכתב על ידי שי ברכה
היום אפשר גם להשוות הצעות להלוואה ולחסוך בריבית ...

השינויים בחקיקה שהגבילו את הבנקים המסחריים באישור אוטמטי של חריגת יתר בחשבון העו"ש (אוורדרפט) הגבירו את המודעות והצורך לקבלת הלוואת אקספרס מהירה. הלוואת אקספרס יכולה לשמש לסגירת מינוס בחודש עם הרבה הוצאות לא צפויות, לרכישת רכב חדש, לטיול לחו"ל ללידה ולכל מטרה אחרת.

ריבית בהלוואת אקספרס

הריבית נקבעת על פי הצמדה לפריים, ריבית הפריים נקבעת על ידי בנק ישראל ומעודכנת על ידי הנגיד בכל 15 לחודש. הגופים המלווים מציגים את ההלוואה לפריים ומבקשים את המרווח מעליה. אם הריבית עבור הלוואת אקספרס הינה פריים+ %5 הרי שהריבית הינה 5 חודשים מעל הריבית הבין בנקאית. מומלץ מאוד לבצע השוואת ריביות בין הלוואת אקספרס לביצוע השוואה מלא את הטופס וקבל מספר הצעות.

מהיכן ניתן לקבל הלוואת אקספרס?


1. בנקים מסחריים

הלוואת אקספרס באמצעות הבנק ניתן על פי רוב לקבל רק בבנק בו מתנהל חשבון העו"ש . על פי הפעילות הפיננסית וביטחונות הקיימים הבנק יחליט האם לתת הלוואה ועש לאיזה גובה סכום. לקוחות בעלי משכורות קבועה יכולים לקבל הלוואת אקספרס באמצעות שיחת טלפון למוקדי שירות או אפילו באצמעות אתר האינטרנט, במרבית הבנקים.

2. חברות אשראי

שלושת חברות האשראי: ישראכרט, כ.א.ל ולאומי כארד מפרסמות באופן אינטנסיבי הלוואות לכל מטרה, הלוואת אקספרס כזו ניתן לקבל באמצעות כרטיסי האשראי של החברה. גופים אלה שהם חוץ בנקאים למעשה מציעים לבצע את הרכישות באמצעות כרטיס האשראי המונפק ולמעשה לדחות את מועד התשלום.

3. הלוואה חוץ בנקאית

בישראל פועלים מספר לווים חוץ בנקאים אשר פועלים באישור וברשיון, גופים אלה מלווים סכומים גבוהים יותר, מעל 50 אלף ₪ וזאת כנגד בטוחה כמו רכב, רישום בעלות נוספת, או משכון נכס מקרקעין.

מחפשים הלוואה בריבית נמוכה

מידע נוסף אודות הלווואת


אילו סוגי הלוואות קיימות
הלוואה לחתונה
מהיכן ניתן לקבל הלוואה
הלוואות חוץ בנקאיות-->