הלוואה לרכב

מחפשים הלוואה לרכב?

הלוואה לרכב הינה הלוואה המיועדת לרכישת רכב, כאשר הרכב הנרכש עומד כערבון להחזר ההלוואה. בשנים האחרונות שוק הלוואות לרכב הפך לשוק משוכלל אשר פועלים בו מספר רב של גופים פיננסיים המציעים הלוואה לרכב, כגון: חברות ליסינג, בנקים וחברות אשראי. בנוסף ישנם יבואני הרכב הפועלים כמשווקי הלוואות. מעוניין בהלוואה לרכב? באמצעות אתר פיננסים ניתן למלא טופס פשוט וקצר ולקבל 4 הצעות עבור הלוואה לרכב מגופים פיננסיים שונים עוד היום ולערוך השוואת מחירים יעילה. השירות הינו בחינם וללא כל התחייבות.

הלוואה לרכב
השירות ניתן ללא תשלום וללא התחייבות כלשהי מצד הגולשים.
הלוואה לרכב
הלוואות נוספות
הלוואות
הלוואה לסטודנטים
הלוואה מיידית

שאלות ותשובות אודות תהליך קבלת הלוואה לרכב

הלוואה לרכב

האם קבלת הצעת המחיר הינה בחינם? האם אני מחויב באופן כלשהו?

קבלת הצעה עבור הלוואה לרכב הינה בחינם וללא כל התחייבות מצד הגולש.

תהליך קבלת הלוואה לרכב

כיצד עובד תהליך קבלת הצעה להלוואת רכב?

עליך למלא את פרטיך בטופס ההצעה. פרטיך ישלחו מיידית לגופים הפיננסים. אלו יצרו עמך קשר ויציעו הצעת מימון לרכב מותאמת עבורך. כך תוכל לבצע השוואת ריביות באופן פשוט ויעיל.

הלוואה לרכב – מדריך מקוצר

הלוואה לרכב – מדריך מקוצר

הלוואה לרכב ניתן לקבל באמצעות מגוון של גופים פיננסים כולן רושמות את הרכב כממושכן והערה זו מופיעה ברשיון הרכב, כך למעשה במידה והלווה לא יעמוד בתשלומי ההלוואה חברת האשראי תוכל לקחת את הרכב ולממש אותו. הגופים אשר במאצעותם ניתן לקבל הלוואה לרכישת רכב הם:

  • חברות מימון לרכב - מימון ישיר, פמה
  • חברות ליסינג
  • בנקים מסחריים
  • חברות אשראי - הלוואה באמצעות כרטיס אשראי באמצעות החברות ישראכרד, כ.א.ל ולאומי קארד
 

מהיכן ניתן לקבל הלוואה מיידית

what is auto loan

מהי הלוואה לרכב?

הלוואה לרכב הפכה בשנתיים האחרונות להיות מאוד מקובלת והכינוי הרווח הפך להיות מימון לרכישת רכב. הלוואה לרכב במסלולים מסוימים ניתנת כמעט לכל רוכש רכב ומהר.

מדוע? בגלל שהרכב הינו רכוש ובמקרה בו בעל הרכב אינו עומד בתשלומי ההחזרה למלווה הוא יכול לעקל את הרכב למכור אותו וכך לכסות את ההלוואה.

כיצד זה עובד? בעת קבלת הלוואה לרכב הרכב הינו למעשה משמש כערבות כמו שדירה הינה ערבות לתשלום הלוואת משכנתא. הרכב נרשם במשרד התחבורה בבעלות כפולה, גם של הקונה וגם של המלווה (בנק או חברת מימון)