סוגי הלוואות
כלים נוספים

במקום להיתקע בפקק כל בוקר, להיות תלוי בתחבורה ציבורית ולשלם המון כסף למוניות, אם התעכבת ולו קצת, בחרת לקנות אופנוע. אופנוע או קטנוע, הם כלי התחבורה היעילים ביותר בסביבה עירונית. אפשר להגיע לכל מקום מכל מקום בעלות משתלמת. אך לעיתים רכישת אופנוע או קטנוע עלולה לחרוג מהתקציב החודשי ויש להיעזר בגופים מסויימים המציעים הלוואה לאופנוע או הלוואה לקטנוע.

היכן ניתן לקבל הלוואה לרכישת אופנוע

ישנם שלושה גופים מרכזיים אשר מציעים לך לרכוש את כלי הרכב בדרך שתוכל לעמוד בה:

האפשרות הראשונה היא לבקש בסניף הבנק הפרטי הלוואה לאופנוע בהתאם למחיר. במידה שאין חריגות גדולות ממסגרת האשראי וממסגרת המינוס, או שישנה הכנסה ממוצעת שתוך פרק הזמן שנקבע תצליח להחזיר את ההלוואה, תאושר העיסקה ותינתן הלוואה לרכישת אופנוע.

אפשרות שנייה היא פריסת תשלומים במידה ורוכשים אופנוע חדש מהיבואן. אך בקנית אופנוע יד שניה, לא תתאפשר אפשרות זו ועל כן מוצעת האפשרות השלישית.

חיפשת מקום שיתן לך הלוואה לאופנוע, הבנק לא אישר לתת לך הלוואה לאופנוע ולא היה ניתן לרכוש את כלי הרכב בתשלומים. אמנם ניראה שהסתיימו האפשרויות, אך אין זה כך. חברת מימון ישיר מציעה לממן באופן מלא הלוואה לקטנוע או אופנוע, אך הלוואה זו מותנת בשיעבוד כלי הרכב לחברת מימון ישיר, במידה ולא הוחזרה ההלוואה במועד אשר נקבע מראש.

מעוניין לקבל הצעת הלוואה לאופנוע או קטנוע?

כל שיש לעשות הוא למלא את הפרטים הרלוונטים בטופס המופיע בדף זה. בעת השליחה, פרטיכם יגיעו באופן מיידי לחברות מימון מובילות. ניציגי החברות יחזרו אליכם טלפונים ויסייעו לכם להחליט מהי הדרך הנוחה ביותר לקבלת הלוואה לאופנוע או קטנוע.

מהי הלוואה הלוואה לחתונה מהיכן ניתן לקבל הלוואה הלוואה להריון הלוואה לכל מטרה

טופס הצעה עבור הלוואות

הלוואות