סוגי הלוואות
כלים נוספים

אם אתם עומדים להרחיב את המשפחה, מזל טוב!

ההוצאות הרבות אשש כרוחות לקראת הלידה, מהוצאות עבור בדיקות רפאויות ועד ריהוט וציוד לתינוק מוערכות בכ- 20,000 ש"ח. הוצאות אלה בזמן קצר עשויות להכביד על זוגות רבים.

היום ניתן לקבל מימון חוץ בנקאי, ללא בטחונות או ערבים, עם החזרים חודשיים נמוכים, באמצעות חברות האשראי או חברות מימון יעודיות וכך לפרוס את ההוצאות על פני כ - 36 חודשים.

איך אנחנו עוזרים? באמצעות אתר פיננסים ניתן למלא בקשת הצעה עבור הלוואת הריון פשוטה וקצרה ולקבל ארבע הצעות מגופים פיננסים שונים.

האם השירות בחינם? האם אני מחוייב באופן כל שהוא?

קבלת הצעות עבור הלוואה להריון הינו בחינם וללא כל התחייבות. התגמול בגין השירות מתקבל באתר ישירות מהגופים הפיננסים אליהם מועברים הפרטים.

מימון להריון - כיצד זה עובד?

כולנו יודעים שכאשר אנו רוצים לקחת הלוואה, האפשרות המוכרת מכל היא הבנק, כך היה נהוג בעבר. אך כיום, כאשר חברות חוץ בנקאיות קיבלו את האפשרות לשווק הלוואות, התחרות נפתחה, וקבלת הלוואה ניתנת ביתר קלות, בעמלות תחרותיות ובתנאים נוחים.

הלוואה לקראת לידה הפכה בשנתיים האחרונות להיות מאוד מקובלת והכינוי הרווח הפך להיות הלוואה להריון. הורים טריים מעוניינים לפרוס את הוצאות הרבות בחודשים הראשונים לאורך 12 חודשים הבאים באמצעות הלוואה זו וכם לאפשר מרווח נשימה כלכלי.

מידע פיננסי נוסף לתקופת ההריון

מענק לידה - מענק כספי המשולם האם היולדת לחשבון הבנק, לחשבון הבנק שנמסר בבית החולים. סכומי המענק הם:

  • בעד הילד הראשון - 1,489 ש"ח
  • בעד הילד השני - 670 ש"ח
  • בעד הילד השלישי ובעד כל ילד - 447 ש"ח

מידע מקיף בנושא ניתן למצוא באתר המוסד לביטוח לאומי - מענק לידה

היכן ניתן לקבל הלוואה ללא ערבים הלוואה לשיפוץ דירה הלוואה לאופנוע הלוואה לטיול הלוואות לעסקים הלוואה לכל מטרה

טופס הצעה עבור הלוואות

הלוואות