הלוואות לסטודנטים

מחפשים הלוואת סטודנטים? קבלו 4 הצעות.

הלוואות לסטודנטים ניתן לקבל היום באמצעות מספר גופים פיננסיים כמו מבנקים, חברות ביטוח וחברות אשראי. אתר פיננסים מאפשר לך לערוך השוואה יעילה בין הצעות עבור הלוואות לסטודנטים, בחינם וללא כל התחייבות. מלאו את הטופס שלהלן, פרטיכם ישלחו ל 4 גופים פיננסיים ואלו יציעו לכם הלוואות לסטודנטים. עתה, כל שנותר לכם הוא להשוות בין ההצעות שתקבלו ולבחור את האטרקטיבית ביותר עבורכם.

הלוואות לסטודנטים
השירות ניתן ללא תשלום וללא התחייבות כלשהי מצד הגולשים.
הלוואות לסטודנטים
נקודות למחשבה

לפני שלוקחים הלוואת סטודנט כדאי לשים לב לדברים הבאים:

החזר חודשי – יש לקבוע מראש את סכום ההחזר החודשי של ההלוואה, ולקחת בחשבון את כל ההכנסות. סטודנט, חשוב לא להפריז בהערכת ההכנסות העתידיות ועדיף לקחת הלוואה עם החזר חודשי נמוך יותר מאשר להיקלע לקשיים בהחזר ההלוואה.

פירעון מוקדם – במידה ותזכה בלוטו את ההלוואה תרזה להחזיר מייד, לכן חשוב לבדוק מה הם תנאי החזרה מוקדמת של הלוואת סטודנט ומהי העלות.

הלוואות נוספות
הלוואות
מימון לרכב
הלוואה להריון
הלוואה מיידית

תהליך קבלת הצעות עבור הלוואות לסטודנטים

הלוואות לסטודנטים

האם קבלת הצעה עבור הלוואות לסטודנטים כרוכה בתשלום? האם אני מחויב באופן כלשהו?

קבלת הצעה עבור הלוואות לסטודנטים הינה בחינם וללא כל התחייבות מצד הגולש.

הלוואות לסטודנטים

כיצד עובד תהליך קבלת הצעה עבור הלוואות לסטודנטים?

הגולש ממלא את פרטיו בטופס ההצעה ועוד באותו היום יצרו עימו קשר ויציעו הלוואה לסטודנט מותאמת עבורו. כך ניתן לבצע השוואת מחירים עבור הלוואות סטודנטים באופן פשוט ויעיל.

הלוואות לסטודנטים

מהן הלוואות לסטודנטים

להוסיף טקסט

הלוואות לסטודנטים

הלוואה מחברת ביטוח

להוסיף טקסט

הלוואות לסטודנטים

הלוואות לסטודנטים והטבות בנקאיות

להוסיף טקסט

הלוואות לסטודנטים

הצעת החוק: הלוואות גם לסטודנטים בתואר שני

עדת החינוך בהכנסת החליטה לקדם הצעת החוק של הלוואה ממשלתית לתואר שני עבור סטודנטים אשר לא עשו שימוש בהלוואה ממשלתית עבור מימון לימודי התואר הראשון.

 

הלוואות לסטודנטים - שאלות ותשובות

הלוואות לסטודנטים

מהי הלוואה לסטודנטים?

בשוק ההון קיימים שני סוגים עיקריים של הלוואות לסטודנטים. הראשונה הינה הלוואה לכיסוי שכר לימוד, והשנייה הלוואת מחיה, רכישת רכב, נופש וכו'.

ההבדל העיקרי בין הלוואות לסטודנט להלוואת לציבור הרחב הינה תקופת "גרייס" ארוכה, כלומר הבנק מאפשר להתחיל להחזיר את הלוואה לאחר סיום התואר (כשלוש / ארבע שנים).

הבדל נוסף הוא האפשרות לשלם רק את הריבית בתקופת הלימודים. הבנקים רואים בסטודנטים לקוחות עם פוטנציאל גבוה כאקדמאים לעתיד, ולכן מוכנים להשקיע היום בהלוואות נוחות כדי לקצור את הפירות בעתיד.

הלוואות לסטודנטים

למה כדאי לי לקחת הלוואות סטודנטים?

סטודנט נאלץ לכלכל את עצמו ולממן את לימודיו. סטודנט אשר אין ברשותי הכנסה חודשית קבועה ומספקת, נאלץ לא פעם לבצע משיכת יתר ממסגרת האשראי, בחשבון הבנק, למעשה זוהי הלוואה מהבנק בריבית גבוהה מאוד.

אחוז הריבית על משיכת כסף ממסגרת האשראי גבוה ברוב המקרים מהריבית על הלוואה בסכום זהה. סטודנט אשר נוטל הלוואה למעשה יחסוך לעצמו את הפרשי ריביות אלו. בנוסף את החזרי ההלוואה אפשר מראש לדחות למועד מאוחר יותר – אופציה זאת מכונה "גרייס", וכך למנוע אי נעימויות ולחצים ממנהל הבנק.