הלוואות לסטודנטים
מחפשים הלוואה בריבית נמוכה?
5
5
5
8

משתמשים קיבלו הצעת מחיר online החודש

הלוואות לסטודנטים
תנו לגופים הפיננסיים להתחרות עליכם!

הלוואות לסטודנטים ניתן לקבל היום באמצעות מספר גופים פיננסיים כמו מבנקים, חברות ביטוח וחברות אשראי. אתר פיננסים מאפשר לך לערוך השוואה יעילה בין הצעות עבור הלוואות לסטודנטים, בחינם וללא כל התחייבות. מלאו את הטופס שלהלן, פרטיכם ישלחו ל 4 גופים פיננסיים ואלו יציעו לכם הלוואות לסטודנטים. עתה, כל שנותר לכם הוא להשוות בין ההצעות שתקבלו ולבחור את האטרקטיבית ביותר עבורכם.

יום שלישי, 21 במרץ 2023   נכתב על ידי דוד ברכה
היום אפשר גם להשוות הצעות להלוואה ולחסוך בריבית ...

מהי הלוואה לסטודנטים?

בשוק ההון קיימים שני סוגים עיקריים של הלוואות לסטודנטים. הראשונה הינה הלוואה לכיסוי שכר לימוד, והשנייה הלוואת מחיה, רכישת רכב, נופש וכו'.
ההבדל העיקרי בין הלוואות לסטודנט להלוואת לציבור הרחב הינה תקופת "גרייס" ארוכה, כלומר הבנק מאפשר להתחיל להחזיר את הלוואה לאחר סיום התואר (כשלוש / ארבע שנים).
הבדל נוסף הוא האפשרות לשלם רק את הריבית בתקופת הלימודים. הבנקים רואים בסטודנטים לקוחות עם פוטנציאל גבוה כאקדמאים לעתיד, ולכן מוכנים להשקיע היום בהלוואות נוחות כדי לקצור את הפירות בעתיד.

למה כדאי לי לקחת הלוואות סטודנטים?

סטודנט נאלץ לכלכל את עצמו ולממן את לימודיו. סטודנט אשר אין ברשותי הכנסה חודשית קבועה ומספקת, נאלץ לא פעם לבצע משיכת יתר ממסגרת האשראי, בחשבון הבנק, למעשה זוהי הלוואה מהבנק בריבית גבוהה מאוד.
אחוז הריבית על משיכת כסף ממסגרת האשראי גבוה ברוב המקרים מהריבית על הלוואה בסכום זהה. סטודנט אשר נוטל הלוואה למעשה יחסוך לעצמו את הפרשי ריביות אלו. בנוסף את החזרי ההלוואה אפשר מראש לדחות למועד מאוחר יותר – אופציה זאת מכונה "גרייס", וכך למנוע אי נעימויות ולחצים ממנהל הבנק.

מחפשים הלוואה בריבית נמוכה

מידע נוסף אודות הלווואת


אילו סוגי הלוואות קיימות
הלוואה לחתונה
הלוואת אקספרס
הלוואות חוץ בנקאיות