קרן השתלמות

מעוניין להעביר קרן השתלמות או לפתוח קרן השתלמות חדשה?

באמצעות אתר פיננסים ניתן לערוך השוואת מחירים יעילה בין מגוון הצעות לקרנות השתלמות, בחינם וללא כל התחייבות. כל שעליך לעשות הוא למלא טופס פשוט וקצר ותקבל 4 הצעות עבור קרן השתלמות מגופים פיננסים נבחרים עוד היום. עתה, כל שנותר לך הוא להשוות בין ההצעות שתקבל ולבחור את האטרקטיבית ביותר עבורך.

קרן השתלמות
השירות ניתן ללא תשלום וללא התחייבות כלשהי מצד הגולשים.
טופס הצעה עבור קרן השתלמות
קרן השתלמות
מכשירי חיסכון פנסיוני
קופות גמל
קרן השתלמות
קרן פנסיה
כלים למשקיע
מנהלי קופות גמל
בתי השקעות
בנקים למשכנתאות

אודות תהליך קבלת הצעות קרן השתלמות

קרן השתלמות

כיצד עובד תהליך קבלת הצעה לחסכון באמצעות קרן השתלמות?

ראשית קבלת הצעות עבור קרן השתלמות הינה בחינם וללא כל התחייבות.עליך למלא את פרטיך בטופס אלו ישלחו מיידית למנהלי קרנות השתלמות ונציגיהם.ו יצרו עמך קשר עם הצעה עבור קרן השתלמות מותאמת עבורך. כך תוכל לבצע השוואה באופן פשוט ויעיל.

קרן השתלמות

מהי קרן השתלמות

קרן השתלמות הינה חסכון טווח קצר אשר ניתן לקבלו רק האישור המעסיק במקרה של עובדים שכירים. למרות שמה זו אינה קרן אשר מטרתה חסכון לטובת לימודים או אימון בעבודה. גם העובד וגם המעסיק מפרישים כל חודש לקרן אשר מנוהלת היכן שבוחר העובד, הכסף נזיל לאחר 6 שנות חסכון. המעסיק מקבל פטור ממס בעת ההפקה והעובד נהנה מחסכון שהינו למעשה תוספת שכר. בשוק ההוןפועלים מספר בתי השקעות אשר מנהלים קרנות השתלמות.
לפני בחירת קרן השתלמות וגם לאחר הבחירה, תמיד ניתן לעבור ולהעביר תא הצבירה, ישנו צורך רב לערוך השווה מקיפה ויסודית של הקיף דמי הניהול והתשואה, מאחר וזהו חיסכון לטווח קצר מומלץ על פי רוב לא לבחור בסלול על סיכום רב אלא למצוא דרך ביניים שגם תשמור על ערך הכסף וגם תהיה סולידית.

קרן השתלמות לעצמאים

האם לעצמאים מותר לפתוח קרן השתלמות?

עובדים עצמאים יכולים לפתוח קרן השתלמות, כאשר כל חודש הם מעבירים עד כ7 אחזים ממשכורתם החודשית, או עד גבול התקרה להפקדה. את הכסף ניתן למשוך בסיום השנה בשישית ובמידה ואתן משתמשים בכסף לצורך השתלמות ניתן להוציאו ללא תשלום מס בסיום השנה בשלישית

 

קרן השתלמות - שאלות ותשובות

קרן השתלמות

האם המעסיק חייב להפריש קרן השתלמות?

לא, המעביד אינו חייב להפריש קרן השתלמות ולמעשה זוהי הטבת שכר. במגזר הציבורי נקבעת זכותו של העובד לקרן השתלמות בהסכם קיבוצי. כאן חובה על המעביד להפקיד לקרן השתלמות עבור עובדיו בהתאם להוראות ההסכם הקיבוצי. במגזר הפרטי נהוג לתת קרן השתלמות לאחר מספר שנות עבודה בעיקר למועסקים אקדמיים במקצועות נדרשים.

האם העובד ראשי לבחור קרן השתלמות בעצמו?

בהחלט, חוק הפיקוח על נכסים פיננסיים (קופות גמל), מעניק לעובד את הבלעדית בקביעת קרן השתלמות בה הוא יהיה חבר. ואת המסלול בו יושקעו הכספים

האם מותר להעביר קרן השתלמות לפני סיום מועד סיום הקרן?

העמית ראשי להעביר את כספי קרן ההשתלמות שלו לקרן חדשה, בכל עת שיבחר זאת תוך שמירה על הוותק לפירעון שנצבר בקרן הקודמת. מעבר לקרן חדשה מונע לרוב בחפוש אחר תשואה טובה יותר ודמי ניהול נמוכים.