חברות ביטוח

מחפשים חברת ביטוח?

אתר פיננסים מקבץ לפניך את רשימת חברות הביטוח הפועלות בישראל, תאור חברות הביטוח נלקח מאתרי החברות ובאחריותן. בארץ פועלות מגוון חברות ביטוח הפועלות בתחומי ביטוח החיים (חסכונות, ביטוח מנהלים, קרן פנסיה) וביטוח אלמנטרי (ביטוח רכב, ביטוח דירה). ישנן חברות הביטוח הפועלות באופן ישיר (כגון החברות: AIG, 9000000 ו 555) וישנן הפועלות באמצעות סוכנויות ביטוח.

חברות ביטוח
השירות ניתן ללא תשלום וללא התחייבות כלשהי מצד הגולשים.
ביטוח רכב
ביטוח משכנתא
ביטוח דירה
ביטוח אופנוע
חברות ביטוח
כיצד זה עובד

בחרו בפוליסת הביטוח הרצויה, מלאו את הטופס וחברות ביטוח נבחרות יפנו אליכם עם הצעת ביטוח המותאמת עבורכם.

באופן זה תוכלו לערוך השוואת מחירי ביטוח בתהליך קצר ופשוט, השירות ניתן בחינם וללא כל התחייבות.

ביטוחים באתר
ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח דירה
ביטוח משכנתא
ביטוח חיים
ביטוח בריאות
ביטוח אופנוע
ביטוח לעסק
כלים למשקיע
חברות ביטוח
מנהלי קופות גמל
מילון מונחים פיננסים וביטוח
בתי השקעות
בנקים למשכנתאות
חברות ביטוח
חברות מסחר במט"ח
רשימת קרנות פנסיה
AIG חברת ביטוח

AIG חברת ביטוח - חברת AIG העולמית (American International Group, Inc) מובילה עולמית בתחום הביטוח והשירותים הפיננסיים, הינה חברת הביטוח הבינלאומית המובילה, הפועלת בלמעלה מ-130 מדינות ותחומי שיפוט. חברות של AIG העולמית נותנות שירות ללקוחות עסקיים, מוסדיים ופרטיים באמצעות הרשתות הבינלאומיות הרחבות ביותר שמספקות ביטוח רכוש וביטוח חיים

סיגמא בית השקעותאיילון חברה לביטוח

איילון חברה לביטוח - הסלוגן שליווה את החברה מיום היווסדה היה "חברת הביטוח המקצועית בישראל" ולא בכדי. מאז היווסדה התמחתה איילון במגוון ביטוחים מקצועיים ויחודיים בתחום ההנדסה, קבלנים, רכוש וחבויות. החברה פועלת באמצעות חמישה משרדים אזוריים – מחוז המרכז, מחוז דן, מחוז חיפה, מחוז ירושלים וסניף נתניה המפעילים מערך של כ - 1200 סוכנים וסוכנויות בכל רחבי הארץ.

אליהו חברה לביטוח

אליהו חברה לביטוח - "אליהו" קשובה לכל צרכי הביטוח של לקוחותיה, בכל הענפים. כל סיכון נבדק באמצעות סקר חיתומי מקיף המאפשר לחתמים להעריך נכוחה את צרכי הביטוח של המבוטח מחד, ומאפשר למבוטח ליישם מדיניות ניהול סיכונים שתצמצם את חשיפתו לאירוע ביטוחי מאידך.

הפניקס חברה לביטוח

הפניקס חברה לביטוח - מיום הקמתה, שמה הפניקס בראש מעייניה את היחס האישי והמסור כלפיכם - לקוחותיה, כמו גם את הדאגה לביטחונכם בהווה ובעתיד ותוך מתן מענה לצרכיכם בכל תחומי החיים. הפניקס – מן החברות הגדולות, המקצועיות והאמינות במשק היא בעבורכם בית ומשענת, ברגעים בהם תזדקקו לכך, והיא משמשת לכם אוזן קשבת ומקור לפניה בכל עת.

הכשרה חברה לביטוח

הכשרה חברה לביטוח - הכשרה היא אחת מחברות הביטוח הוותיקות בישראל. הכשרה חרתה על דגלה להוביל את תחום הביטוח בניגוד לחלק מחברות הביטוח הפעילות בשוק, הכשרה פועלת אך ורק באמצעות סוכני ביטוח לטובת מציאת פתרונות המותאמים לצורכי המבוטחים.

הראל חברה לביטוח

הראל חברה לביטוח - הראל חברה לביטוח בע"מ הינה חברה פרטית בבעלות מלאה של הראל השקעות בביטוח בע"מ, חברה ציבורית, שמניותיה נסחרות בבורסה. פעילותה של החברה היא בשוק הביטוח. החברה פעילה מעל ל-70 שנה בתחום הביטוח וביחד עם החברה האחות דקלה חברה לביטוח בע"מ ("דקלה") מהווה כיום חלק מקבוצת הביטוח השלישית בגודלה בישראל

כלל חברה לביטוח

כלל חברה לביטוח - חזונה של קבוצת כלל ביטוח פנסיה ופיננסים הוא להוביל את שוק הביטוח, הפנסיה והפיננסים בישראל, לשמש משענת איתנה ויציבה לכל אחת ואחד מלקוחות הקבוצה ולפעול למען הקהילה בה אנו חיים.

מגדל חברה לביטוח

מגדל חברה לביטוח - מגדל מונעת על ידי החזון "לפעול לקידום מעמדה כחברה מובילה וגדולה בתחומי השירותים הפיננסיים, תוך הקפדה על מקצוענות והוגנות עסקית כלפי הסביבה – לקוחות, סוכני הביטוח ועובדים". חזון זה מלווה את מגדל מזה שנים רבות, והיא נוקטת אסטרטגיה ופעולות להגשמתו

שומרה חברה לביטוח

שומרה חברה לביטוח - שומרה הינה חברה משפחתית, המעריכה ערכי מסורת וקהילה. סוכניה ועובדיה הם בני בית, ומטרתנו להעניק שירות אישי ואוזן קשבת ללקוחותינו. בעידן הטכנולוגי חשובה עוד יותר תשומת הלב האנושית וסביבת עבודה נעימה ותומכת. נאמנותם של עובדינו וסוכנינו לחברה מחמיאה לנו ומתגמלת אותנו.