בנקים למשכנתאות

להלן רשימת בנקים למשכנתאות הפועלים בישראל

בחירת משכנתא מתחילה בסקר שוק בבנקים למשכנתאות, היום כל רוכש דירה מבצע בדיקה באמצעות שלושה בנקים למשכנתאות לפני קבלת ההחלטה.
באמצעות אתר פיננסים, ניתן לקבל 4 הצעות למשכנתא ממספר בנקים למשכנתאות. מלא את הטופס, בחינם וללא כל התחייבות, והגופים הפיננסים יפנו אליך עם הצעות אטרקטיביות למשכנתא.

בנקים למשכנתאות
השירות ניתן ללא תשלום וללא התחייבות כלשהי מצד הגולשים.
טופס הצעה עבור משכנתא
בנקים למשכנתאות
כיצד זה עובד

באמצעות אתר פיננסים ניתן לקבל הצעות להלוואות מבנקים למשכנתאות.

בטופס משמאל בחר בהלוואה הרצויה לך, בנקים למשכנתאות יחזרו אליך עם הצעה מותאמת וכך תוכל לבצע השוואת הצעות לניהול כספך. השירות הינו בחינם וללא התחייבות.

כלי משכנתא
מחשבון משכנתא
ביטוח משכנתא
חברות למשכנתא הפוכה
בנק משכן מבית בנק הפועלים - בנק למשכנתאות

בנק משכן מבית בנק הפועלים - זקוקים לחופשה כדי לנוח קצת? השקעה ישנה הניבה תשואה? קיבלתם קידום בעבודה? בנק הפועלים מציע "משכנתא מתחשבת" - משכנתא שמשתנה בכל פעם כשהחיים שלך משתנים

הבנלאומי למשכנתאות - בנק למשכנתאות

הבנלאומי למשכנתאות - הבנק הבינלאומי יוצא במבצע מיוחד בתחום המשכנתאות ומציע משכנתא Free משכנתא לא צמודה בריבית קבועה המאפשרת תשלום החזרים חודשיים קבועים וידועים מראש לאורך כל התקופה.

מזרחי טפחות - בנק למשכנתאות

מזרחי טפחות - ההחלטה לקחת משכנתא היא מהותית, ולכן רצוי להשקיע מחשבה בבחירת מסלול המשכנתא המתאים. מזרחי-טפחות מציע לך מגוון רחב של מסלולי משכנתאות.

לאומי למשכנתאות - בנק למשכנתאות

לאומי למשכנתאות - בדקו את מגוון מסלולי ההלוואות של לאומי למשכנתאות. מומחי המשכנתאות שלנו יעזרו לכם לבחור את שילוב המשכנתא המתאים לכם.

בנק אגוד - בנק למשכנתאות

בנק אגוד - בבנק אגוד מתאימים לך משכנתא ייחודית, אשר נבנית עבורך באופן אישי, בהתחשב בצרכיך וביכולת ההחזר האישית. התנאים המיוחדים נקבעים על ידי יועצי משכנתאות מקצועיים לאחר בחינת הצרכים האישיים של כל לקוח.

בנק מרכנתיל דיסקונט - בנק למשכנתאות

בנק מרכנתיל דיסקונט - הבנק מיישם בתחום המשכנתאות את הגישה המאפיינת אותו בתחומי הבנקאות האחרים - ראייה עסקית רחבה, תגובה מהירה, התאמה לצורכי הלקוח, גמישות, יעילות ויחס אישי

בנק ירושלים - בנק למשכנתאות

בנק ירושלים - בנק ירושלים מעמיד לרשותכם מידע הקשור לקבלת הלוואות למימון רכישת דירה חדשה או מיד שניה, בניה עצמית, שיפוץ דירה קיימת או למטרה כללית אחרת.