פריסת משכנתא

מחפשים הצעות עבור פריסת משכנתא?

קבל 4 הצעות מיידיות לפריסת משכנתא מגופים מובילים ובצע השוואת ריבית עוד היום. התחרות הגוברת בין הבנקים למשכנתאות הביאה את שוק המשכנתאות לגמישות רבה יותר כלפי הלווים. אם ההחזר החודשי מקשה עליך ניתן לבצע הליך של פריסת משכנתא. באמצעות פריסת משכנתא לתקופה ארוכה יותר ניתן להקטין את ההחזר החודשי כך שיתאים טוב יותר ליכולת ההחזר של הלווה. מעוניין לקבל הצעות עבור פריסת משכנתא? באמצעות אתר פיננסים ניתן לקבל 4 הצעות עבור פריסת משכנתא מגופים פיננסים שונים. השירות הינו בחינם וללא כל התחייבות. להתחלה יש למלא את טופס ההצעה להלן.

פריסת משכנתא
השירות ניתן ללא תשלום וללא התחייבות כלשהי מצד הגולשים.
טופס הצעה עבור פריסת משכנתא
פריסת משכנתא
כלי משכנתא
משכנתא
מחשבון משכנתא
מחזור משכנתא
ביטוח משכנתא
ריבית משכנתא
מידע מקצועי
בנקים
בתי השקעות
בנקים למשכנתאות
משכנתא - מילון מונחים

תהליך קבלת הצעות עבור פריסת משכנתא

פריסת משכנתא

האם קבלת הצעה הינה בחינם? האם אני מחויב באופן כלשהו?

קבלת הצעה עבור פריסת משכנתא הינה בחינם וללא כל התחייבות מצד הגולש.

פריסת משכנתא

כיצד עובד תהליך קבלת הצעה לפריסת משכנתא?

עליך למלא את פרטיך בטופס ההצעה. פרטיך ישלחו מיידית לגופים הפיננסים. אלו יצרו עמך קשר ויציעו הצעת משכנתא מותאמת עבורך. כך תוכל לבצע השוואת ריביות באופן פשוט ויעיל.

פריסת משכנתא

מהי פריסת משכנתא

פריסת משכנתא הינו תהליך בו עורכים שינוי בגובה ההחזר החודשי של המשכנתא באמצעות הארכת או קיצור תקופת החזר המשכנתא. תהליך זה נועד לשרת לווים שמצבים הפיננסי משתנה או שהמשכורת שלהם עלתה באופן משמעותי או שהיא צומצמה.

 

פריסת משכנתא - שאלות ותשובות

פריסת משכנתא

האם ניתן לערוך פריסת משכנתא בכל בנק?

פריסת משכנתא כמוה כמו משכנתא חדשה, ולכן ניתן לערוך אותה בכל בנק וגם בבנק בו נלקחה המשכנתא הנוכחית. האם יש גבול למספר הנשים עבורם ניתן לפרוס את המשכנתא? בהחלט, על מנת שהמשכנתא תגיע לפירעון. מספר התשלומים הינו פונקציה של גובה ההחזר והריבית.