ביטוח משכנתא

צריכים ביטוח משכנתא?

קבלו 4 הצעות עבור ביטוח משכנתא עוד היום ובצעו השוואת מחירים מיידית. אתר פיננסים מאפשר לכם לערוך השוואת מחירים יעילה בין מגוון חברות ביטוח וסוכני ביטוח, בחינם וללא כל התחייבות. מלאו טופס פשוט וקצר וקבלו 4 הצעות ביטוח משכנתא ממגוון חברות ביטוח וסוכני ביטוח. עתה, כל שנותר לכם הוא לערוך השוואה בין ההצעות שתקבלו ולבחור את האטרקטיבית ביותר.

ביטוח משכנתא
השירות ניתן ללא תשלום וללא התחייבות כלשהי מצד הגולשים.
טופס הצעה עבור ביטוח משכנתא
ביטוח משכנתא
סוגי ביטוח משכנתא

ביטוח חיים למשכנתא - מעניק כיסוי למשכנתא במקרה של פטירת אחד מבני הזוג. במקרה זה חברת הביטוח תשלם לבנק את יתרת המשכנתא ותשחרר את בן הזוג הנותר מכל תשלום נוסף.

ביטוח מבנה למשכנתא - מעניק כיסוי במקרה שנגרם נזק למבנה הנכס שלשמו נלקחה המשכנתא. במקרה של רעידת אדמה, שריפה וכדומה, חברת הביטוח תשלם לבנק את יתרת המשכנתא ותפטור את בני הזוג מכל תשלום נוסף.

מידע נוסף
חברות ביטוח
בנקים למשכנתאות
נדל"ן או שוק ההון – במה כדאי להשקיע?
מוצרי ביטוח נוספים
ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח דירה
ביטוח משכנתא

שאלות ותשובות אודות התהליך

ביטוח משכנתא

האם קבלת הצעת המחיר לביטוח משכנתא הינה בחינם?

האם אני מחויב באופן כלשהו? קבלת הצעת מחיר הינה בחינם וללא כל התחייבות מצד הגולש.

ביטוח משכנתא

מהו תהליך קבלת הצעת המחיר?

לאחר מילוי פרטיך בטופס ההצעה. פרטיך ישלחו מיידית לחברות וסוכני הביטוח. אלו יצרו עמך קשר ויציעו פוליסת ביטוח משכנתא מותאמת עבורך. כך תוכל לבצע השוואת מחירי ביטוח משכנתא באופן פשוט וקל.

ביטוח משכנתא

ביטוח משכנתאות לבעלי נכות

מבוטחים בעלי בעיות רפואיות נדרשים לשלם פרמיה גבוהה יותר או לחילופין לקבל החרגות בפליסת הביטוח חלק מחברות הביטוחמעמידות מסלולים מיוחדים

ביטוח משכנתאות

האם חייבים לרכוש ביטוח משכנתא בבנק בו לוקחים משכנתא

אין אנו חייבים לרכוש ביטוח משכנתא בסניף הבנק בו לוקחים משכנתא. גם לקוחות אשר עושים זאת מתוך בחירה הינם קונים את הפוליסה מהבנק, הפוליסה הינה של חברת ביטוח הרכישה נעשית באמצעות הבנק שפועל כסוכן ביטוח.

ביטוחי משכנתאות

למה חובה לרכוש ביטוח משכנתא?

למה חובה לרכוש ביטוח משכנתא? שאל אותי אחד מחברי, הם חושבים שאני מומחה לביטוח בגלל שבעברי עבדתי כפקיד בחברת ביטוח גדולה. לא הבנתי את השאלה עניתי. למה חובה לרכוש ביטוח משכנתאא?

חיוב כפול עבור ביטוח משכנתא, תביעה יצוגית

לבית המשפט המחוזי בת"א הוגשה תביעה ובקשה לאישורה כייצוגית בהיקף של 54 מיליון שקל נגד בנק מזרחי-טפחות. התביעה מתייחסת למקרים בהם לווים נטלו הלוואה מגובת משכנתא ורכשו ביטוח משכנתא שלא באמצעות הביטוח אשר מציע הבנק.

 

ביטוח משכנתא - שאלות ותשובות

ביטוח משכנתא

האם הפרמיה המשולמת עבור ביטוח משכנתא יורדת עם השנים?

הפרמיה צריכה לרדת מפני שיש לרכוש ביטוח חיים עבור סכום נמוך יותר, מצד שני גיל הלווה עולה ולכן הפרמיה מתייקרת, בנוסף קיימות פוליסות בהם התעריף מתעדכן פעם בשנה וכאלה בהם התעריף קבוע לחמש שנים.

השוואת ביטוח משכנתא

במסגרת ביטוח משכנתא הדירה שלי מבוטחת בביטוח מבנה. על פי הבנתי, קיים כיסוי ביטוחי כנגד זנק לדירה שמקורו בנזילת מים. לאחרונה הופיעה נזילת מים משמעותית מצינור מים חמים שממוקם מתחת לרצפות הדירה, האם הביטוח אמור לכסות את הנזק?

אני מניח כי על פי הגדרת פוליסת ביטוח משכנתא סטנדרטית הנזק הינו מכוסה בפרט אם מדובר בצינור שמוקם בדירה לפני עריכת הפוליסה. לקבלת תשובה מוחלת יש לעניין בכתב הפוליסה הספציפית.

 ביטוח משכנתא זול

האם חייבים לרכוש ביטוח משכנתא בבנק בו לוקחים משכנתא?

לא, מאז הרפורמה בתחום לא חייבם לרכוש את פוליסת הביטוח בבנק והלווה חייב לרכוש פוליסת ביטוח משכנתא (נכס וחיים) בכל אחת מחברות הביטוח הישירות ו/או המסורתיות. כול עוד הפוליסה הפוליסות משועבדות לטובת הבנק וסכום הביטוח שווה או גבוה מסכום ההלוואה.

ביטוח למשכנתא

באלו מקרים חברת הביטוח תשלם עבור את המשכנתא מלבד מקרה פטירה?

חברת הביטוח AIG מעניקה במסגרת ביטוח משכנתא כיסוי נוסף למקרה של נכות מוחלטת, חברות נוספות מציעות מסלולים הכוללים הרחבה של הכיסוי במסגרת ביטוח משכנתא למקרים של מחלות סופניות ותאונות אישיות. מאחר ופוליסות אלו עוברות שינוים דחופים בהתאם לתחרות ולמגמות בשוק מומלץ להתייעץ עם סוכן ביטוח ועם מציגי החברות הישירות.