ביטוח חיים

קבל 4 הצעות ביטוח חיים עוד היום ובצע השוואת מחירים מיידית

אתר פיננסים מאפשר לך לערוך השוואת מחירי ביטוח חיים באופן יעיל וקצר בין מגוון חברות ביטוח וסוכני ביטוח, בחינם וללא כל התחייבות. מלא טופס וקבל 4 הצעות ביטוח חיים עוד היום. עתה, כל שנותר לך הוא לערוך השוואה בין ההצעות שתקבל ולבחור את האטרקטיבית ביותר עבורך.

ביטוח חיים
השירות ניתן ללא תשלום וללא התחייבות כלשהי מצד הגולשים.
טופס הצעה עבור ביטוח חיים
ביטוח חיים
מידע נוסף
חברות ביטוח
ביטוח - מילון מונחים
משכנתא
מוצרי ביטוח נוספים
ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח דירה
ביטוח משכנתא
ביטוח אופנוע

שאלות ותשובות אודות התהליך

ביטוח חיים

האם קבלת הצעת המחיר לביטוח חיים הינה בחינם? האם אני מחויב באופן כלשהו?

קבלת הצעת מחיר הינה בחינם וללא כל התחייבות מצד הגולש.

ביטוח חיים

מהו תהליך קבלת הצעת מחיר לביטוח חיים?

לאחר מילוי פרטיך בטופס ההצעה. פרטיך ישלחו מיידית לחברות וסוכני הביטוח. אלו יצרו עמך קשר ויציעו פוליסת ביטוח חיים מותאמת עבורך. כך תוכל לבצע השוואת מחירי ביטוח באופן פשוט ומהיר.

ביטוח חיים

כיצד לבחור פוליסת ביטוח חיים?

את פוליסת ביטוח החיים יש להתאים למבוטח. ההתאמה נעשית לאחר התחשבות בגילו של רוכש הפוליסה, מצבו הבריאותי, אורח חייו וכמובן, הסכום הביטוחי שמסוגל להקציב לרשות שאריו בבו העת.
במידת האפשר, מומלץ מאוד לרכוש פוליסת ביטוח ריסק, המשלבת חיסכון, בנוסף על החיסכון הפנסיוני ותשלום הקצבה למוטבים לאחר פטירה. עם זאת, ביטוח החיים השכיח ביותר מורכב מתשלום קצבה לשארים במקרה של פטירה בלבד.

ביטוח חיים

האם ניתן להרחיב את הפוליסה?

ניתן, ואף רצוי, להרחיב פוליסת ביטוח חיים הן למקרה של אובדן כושר עבודה, ובכך להבטיח כיסוי כלכלי בעת אובדן הכנסה קבועה, ולאורך זמן. הרחבה מעין זו הכרחית, כיוון שלא ניתן לסמוך על גיל פרישה כתנאי היחידי להפסקת עבודה. בכל הרחבה ניתן לבחור את תוקף הכיסוי, כמו גם את היקפו.

 

ביטוח חיים - שאלות ותשובות

ביטוח חיים

מהו ביטוח חיים?

ביטוח חיים המכונה גם ביטוח ריסק הינו ביטוח למקרה מוות. במידה והמבוטח נפטר חברת הביטוח משלמת את סכום הביטוח למוטבים הקבועים בפוליסה. מטרת הביטוח הוא להבטיח בסיס כלכלי למשפחה.

ביטוח חיים

האם קיים גבול בסכום הפיצוי בפוליסת ביטוח חיים?

בפוליסת ביטוח חיים לא קיימת הגבלה. סכום הפיצוי תלוי בחיתום של חברת הביטוח וביכולת של המבוטח לשלם את עלות הביטוח. ככול שסכום הביטוח גדול יותר כך עולה הפרמיה החודשית