ביטוח

מחפשים הצעת מחיר עבור ביטוח? ביטוח רכב, ביטוח דירה, ביטוח משכנתא או ביטוח אופנוע?

הרפורמות הכלכליות בשנים האחרונות בכלל, ובתחום הביטוח בפרט, הובילו למסקנה ברורה מבחינת הצרכן - ביטוח חובה להשוות! השוואה בין סוכני ביטוח, סוכנויות ביטוח וחברות ביטוח שונות (גם חברות ביטוח "רגילות" וגם חברות ביטוח ישיר) יכולות לחסוך לכם כסף רב.
מלאו טופס פשוט וקצר, בחינם וללא כל התחייבות וקבלו 4 הצעות מחיר מסוכנויות ביטוח, סוכני ביטוח וחברות ביטוח שונות.

ביטוח
השירות ניתן ללא תשלום וללא התחייבות כלשהי מצד הגולשים.
ביטוח רכב
ביטוח משכנתא
ביטוח דירה
ביטוח אופנוע
איש מכירות ביטוח
מידע ביטוחי
חברות ביטוח
ביטוח - מילון מונחים
בתי השקעות
סוגי ביטוח
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג
ביטוח דירה
ביטוח רכב
ביטוח משכנתא

שאלות ותשובות אודות תהליך קבלת הצעות ביטוח

קבלת הצעה עבור ביטוח

מהו התהליך קבלת הצעה עבור ביטוח?

בחר את סוג הביטוח המבוקש (ביטוח משכנתא, ביטוח אופנוע, ביטוח רכב, ביטוח דירה) מלא את פרטיך בטופס ההצעה. פרטיך ישלחו ישירות לסוכני הביטוח ו/או חברות ביטוח. אלו יצרו עמך קשר טלפוני ויציעו את הצעת הביטוח המותאמת עבורך. קבתל הצעות הינו בחירם וללא כל התחייבות.

חברות ביטוח מתחרות

האם באמת חברות ביטוח מתחרות עלי?

טופס הצעת הביטוח שלך נשלח לארבע חברות ביטוח ו/או סוכני ביטוח, אלו יודעים שהם אינם היחידם אשר מקבלים את פרטיך. המבטחים יודעים שעליהם להציע הצעת ביטוח אטקרטיבית ומכאן מתקיימת סביבת תחרות אמיתית שבמרכזה עומד המבוטח.

ביטוח רכב

ביטוח רכב

מורכב משלושה ביטוחים מרכזיים: ביטוח חובה, צד ג ומקיף. איגדנו עבורכם מספר מאמרים נבחררים בנושאים אלו, אשר יעניקו לכם מידע אודות הרכב הפוליסה, אופן חישוב הפרמיה, טיפים להוזלת דמי הביטוח ועוד. זכרו כי יש לחדש ביטוח רכב מדי שנה ותמיד כדאי לערוך השוואת מחירים בין חברות הביטוח השונות ולבחור את הפוליסה המתאימה לכם ולא תמיד את הזולה.

ביטוח דירה

ביטוח דירה

מורכב משני ביטוחים משלימים לכיסוי כולל ומורכב מביטוח מבנה וביטוח תכולה את הפרמיה מחשבים בהתאם לשווי הנכס ולהערכת השמאי של שויי החפצים בבית ניתן לרכוש את שני הביטוחים יחד או רק אחד מהם בהתאם לצורך המבוטח.

ביטוח משכנתא

ביטוח משכנתא

יש לרכוש ביטוח משכנתא במקביל ללקיחת הלוואת משכנתא בבנק לרכישת דירה. ביטוח זה מורכב מביטוח חיים וביטוח מבנה, ומטרתו להבטיח כי הבנק יקבל חזרה את כספי הלוואת המשכנתא. אספנו למענכם מספר מאמרים מקצועיים שיעזרו לכם למצוא את הפוליסה המתאימה ביותר עבורכם. זכמו כי רשיכת ביטוח משכנתא בבית מאוד נוחה ומסירה משימה אחת מהתהליך המורכז מול הבנק אבל יקרה יותר גם אם לקחת את הפוליסה שהבנק הציעה לכם תמיד ניתן להחליף את הביטוח באחד אחר כל עוד הפוליסה מכילה את אותם המרכיבים שהבנק דורש.

ביטוח חיים

ביטוח חיים

מטרתו להעניק ביטחון כלכלי במקרה של פטירת המבוטח. בנוסף, ניתן לשלב כיסויים נוספים בפוליסה למקרה של איבוד יכולת עבודה או מחלה קשה. כיצד מחשבים את הפרמיה עבור ביטוח חיים וכיצד ניתן להוזיל אותה? כל זאת ועוד במאמרי ביטוח חיים.

ביטוח תאונות אישיות

פוליסת ביטוח תאונות אישיות הפכה מאוד נפוצה בשנתיים האחרונות. מבוטחים רבים מוסיפים כיסוי זה לצד פוליסה קיימת של אובדן כושר עבודה או ביטוח בריאות. למידה נוסף קרא את המאמר: תאונות אישיות - מי כבר מכוסה ומי צריך לדאוג לכיסוי

ביטוח בריאות

ביטוח בריאות

מספק כיסוי בריאותי בנוסף לכיסויים הניתנים לכל אזרח במדינה במסגרת סל הבריאות הממלכתי. ביטוח בריאות מכיל מגוון מסלולים דוגמת ביטוח תרופות מצילות חיים, ביטוח ניתוחים והשתלות בארץ ובחו"ל, ביטוח שיניים, ביטוח ילדים ונוער ועוד.

ביטוח אופנוע

ביטוח אופנוע

פוליסה זו מורכבת משלושה ביטוחים מרכזיים - ביטוח חובה, ביטוח צד ג וביטוח מקיף. יש להתאים בין הצרכים של הבמוטח לפוליסה המתאימה, כיוון שטוסטוס לא בהכרח צריך ביטוח מקיף בעוד אופנוע חדש החשוף לגניבות זקוק להגנה נרחבת יותר מזו המציע ביטוח צד ג.

 

שאלות ותשובות מתחום הביטוח

ביטוח

מהם הפרמטרים לבחירת פוליסת ביטוח?

ביטוח כשמו כן הוא. הוא אמור לתת לנו ביטחון ולמעשה לבטח אותנו עבור מקרה מסוים שאיתו יהיה קשה לנו להתמודד מבחינה כלכלית כמו גניבת רכב חדיש, נזק לדירה או גניבת תכולת דירה.

בחירת פוליסת ביטוח מתאימה הינה תהליך שכל אדם בעל רכוש, אפילו המינימלי ביותר מתמודד איתה. צרכנים רבים כאשר אין בידיהם את הכלים המתאימים לבצע השוואה בין המוצרים, כמו פוליסת ביטוח, משווים רק על פי המחיר.

בחירת פוליסת ביטוח רק מפני שהינה הזולה ביותר הינה החלטה נבונה הרי במידה הצורך נרצה שחברת הביטוח תעמוד בתנאי הפוליסה ושסוכן הביטוח יעזור לנו בתהליך.

סוכן הביטוח

מה תפקידו של סוכן הביטוח?

מנקודת ראותו של הצרכן סוכן הביטוח אמור לסייע לבחור את פוליסת הביטוח המתאימה מתוקף הכרותו עם תנאי הפוליסה לאחר שקרה אותם לעומק. במידה של צורך בהגשת תביעה לחברת הביטוח הצרכן מצפה מהסוכן שיעזור לו פניה, למלא את הטפסים ולמעשה לתווך בין הצרכן לחברה שמכרה את פוליסת ביטוח.

חברות ביטוח ישירות

מה לגבי חברות ביטוח ישירות?

כאן אנו מצפים מנציג השירות שיסביר לנו את מהות הפוליסה והרכיבים הכלולים בה. היום ניתן לרכוש באמצעות הטלפון: ביטוח רכב, ביטוח דירה, ביטוח משכנתא וביטוח אופנוע. לצד הפוליסה יש להציג מסמך גילוי נאות אם קיים כזה. ברגע של תביעה אנו מצפים לטיפול מהיר וענייני.

נקודות לבחינה לפני רכישת ביטוח

ביטוח

היסטורית תשלומים

מדד של שיעור התשלומים לתביעות הינו חשוב. ניתן לפנות למפקח על הביטוח לבקשת מידע עדכני באמצעות אתר משרד האוצר או לפורומים שונים באינטרנט בנושא ביטוח. לרשימת הפורומים - פורום ביטוח

ביטוח

השוואת כיסויים

כאשר מבצעים השוואת מחיר לפוליסת ביטוח צריך לזכור כי כל מבטח מציע כיסוי בעל תוספות מעט שונות. לדוגמה חלק מהכיסויים כוללים רק חלופי במקרה של תאונה ואחרים לא. כאשר משווים את הצעת המחיר צריכם לקחת זאת בחשבון.

ביטוח

השתתפות עצמית

השתתפות עצמית עשויה להיות יקרה. קיימים מבטחים אשר מציעים ביטוח מוזל אך מייקרים את ההשתתפות העצמית. בנוסף כדאי לבדוק את ההשתתפות העצמית במקרה של נהג צעיר.