משכנתא

מחפש הצעות עבור משכנתא?

קבל 4 הצעות מידיות עבור משכנתא מגופים פיננסיים מובילים ובצע השוואת ריביות עוד היום. בחירת משכנתא המתאימה לך הינה משימה בעלת חשיבות כלכלית רבה. המשכנתא צריכה להיות תפורה למידותיך. פערי הרבית בין הגופים הפיננסיים יכולים לעלות על אחוז אחד אשר משמעותו בהלוואת משכנתא עשוי להסתכם בעשרות אלפי שקלים. באמצעות אתר פיננסים, ניתן לקבל הצעות למשכנתא ממספר בנקים וגופים פיננסיים אחרים. מלא את הטופס שלהלן, בחינם וללא כל התחייבות, והגופים הפיננסיים המתאימים יפנו אליך עם הצעות משכנתא. עתה, כל שנותר לך הוא להשוות בין ההצעות שתקבל ולבחור את האטרקטיבית ביותר עבורך.

משכנתא
השירות ניתן ללא תשלום וללא התחייבות כלשהי מצד הגולשים.
טופס הצעה עבור משכנתא
משכנתא
כלי משכנתא
בנקים למשכנתאות
ביטוח משכנתא
מידע מקצועי
ריבית משכנתא

תהליך קבלת הצעות למשכנתא

תהליך קבלת משכנתא

האם קבלת הצעת המחיר הינה בחינם? האם אני מחויב באופן כלשהו?

קבלת הצעה עבור משכנתא הינה בחינם וללא כל התחייבות מצד הגולש. הפרטים יועברו ישירות לבנקים או ליועצי השקעות במידה ותבחר ולקבל את שירותיהם.

מחשבון משכנתא

מחשבון משכנתא

באיזה מחשבון משכנתא כדאי להשתמש במחשבון שמציעים הבנקים או במחשבון של יועצי משכנתאות? זה לא משנה כל המחשבונים מציגים נתונים זהיםף כמובן שכדאי לבדוק באמצעות חישוב עסקה זהה שני מחשבונים שונים וכך לוודא שאין טעות. רוה המחשבונים משתמשים בהערכת הריבית מאחר ולא ניתן לחזות את שיעור הריבית על פי טווח של מספר שנים ואף 20 שנה במשכנתאות הארוכות.

השוואת משכנתאות

השוואת משכנתאות

איזו מסלול הצמדה לקביעת ריבית משכנתא כדאי לקחת? זוהי שאלה מאוד מורכבת אשר תלויה בצפייה להעלאת ריבית במשק ולגודל הסיכון אותו הלווה מוכן לקחת. רוב הלווים לוקחים מסלולים משתנים של החזר משכנתא לצורך פיזור הסיכון של תנודתיות בריבית המשכנתא

בנקים למשכנתאות

בנקים למשכנתאות

כל לוואה מעוניין לוודא כי קיבל את הריבית הטובה ביותר עבור המשכנתא שלקח, יחד עם זאת מאוד קשה לערוך השוואה עבור ריביות משכנתא מאחר שיש גורמים רבים שעשויים להשפיע כמו תקופת ההלואה, ההחזר החודשי, הריבית במסלולים נוספים ועוד מדדי לקוח נוספים שהבנק לוקח בחשבון ולא תמיד מציג ללקוח ולכן כדאי להעזר בייעוץ אובייקטיבי שאינו תלוי.

לאחרונה מופיעיות בשוק המשכנתאות חברות המציעות ייעוץ למשכנתא, מי אלו החברות האלה ומה הן מציעות?

נטילת משכנתא הינה תהליך מורכב הדורש ידע ומקצועיות בבחירת מסלול המשכנתא המתאים לצד ניהול משא ומתן עם הבנק. לאדם הממוצע אין את הידע הכלכלי המאפשר לו לקחת החלטה מושכלת ביחס למשכנתא ועם זאת הוא מבין שהיועץ בבנק אינו אובייטקיבי ולכן הוא נדרש למומחה אובייקטיבי שיסייע לו לבצע בחירת נכונה עבורו. חברות הייעוץ גם עושות עבור הלקוח את התהליך עם החתימה בבנק וגם בוחרות ביחד עם הלקוח את מסלול ההלוואה המתאים ליכולת הכלכלית שלו.

 

משכנתא - שאלות ותשובות

מסלולי משכנתא

אלו מסלולי משכנתא קיימים?

קיימים מספר רב של מסלולי משכנתא, המסלולים הפופולאריים הם:

משכנתא בריבית קבועה שאינה צמודה למדד - משכנתא הניתנת לתקופה קצרה,ומשמשת כהלוואת גישור עד קבלת כספים ממקור אחר, כמו מכירת נכס.

משכנתא בריבית משתנה צמודה למדד - משכנתא המיועדת לתקופה של 4 עד 30 שנים, כאשר הריבית משתנה לפי נוחיות הלווה בפרקי זמן קבועים מראש. בשיטה זו קיימת אפשרות לסילוק מוקדם של המשכנתא ללא תשלום קנס.

משכנתא בריבית קבועה צמודה למדד - משכנתא זו מבטיחה ללווים החזר קבוע איך תוך שינויים קלים של הפרשי מדד. משכנתא זו הינה בעלת סיכון נמוך.

משכנתא בריבית פריים ללא הצמדה למדד - ריבית פריים נקבעת על ידי בנק ישראל הבנק מציע לנו ריבית במרווח קבוע מהפריים.

משכנתא בריבית דולרית צמודה לשער היציג של הדולר\אירו - קרן והריבית צמודים לשערו היציג של הדולר\אירו והמשכנתא מוחזרת בשקלים. משכנתא מסוג זה כדאית במידה וההכנסות שלנו הינן במטבע זר.

מאמרים נפצים

מסלולי משכנתא פופולרים
משכנתא לזוגות צעירים
איך להיערך כלכלית לחופש הגדול?