מסחר במט"ח

מעוניין לסחור במט"ח באופן עצמאי? הגעת למקום הנכון!

בשוק הישראלי פועלים מספר חברות המציעות לך לסחור במט"ח באופן עצמאי. בתקופה האחרונה חלה עליה במספר סוחרי המט"ח בין היתר בשל פיתוח מערכות מסחר מתוחכמות המעמידות גם בפני הסוחר המתחיל אפשרויות מתקדמות לסחור במט"ח ולהצטרף לטרנד העולמי עם השקעה של מאות שקלים בודדים. בין החברות הפועלות בתחום קיימת תחרות רבה המאפשרת לך להנות מהטבות משמעותיות. מעוניין לקבל הצעות אטרקטיביות עבור מסחר במט"ח? מלא את הטופס שלהלן ותן לחברות המסחר במט"ח להתחרות עליך!

מסחר במטח
השירות ניתן ללא תשלום וללא התחייבות כלשהי מצד הגולשים.
טופס הצעה עבור מסחר במט"ח
מסחר במטח
מידע נוסף
השקעות
בתי השקעות
כלי מט"ח - פורקס
חברות מסחר במט"ח
סקירת מט"ח שבועית
סקירת מט"ח יומית
כלים פיננסים
ניהול תיקי השקעות
מסחר עצמאי
מסחר בבורסה
פקדון

שאלות ותשובות אודות התהליך

מסחר במטח

האם קבלת הצעות עבור מסחר במט"ח כרוכה בתשלום? האם אני מחויב באופן כלשהו?

קבלת הצעה עבור מסחר במט"ח הינה בחינם וללא כל התחייבות מצד הגולש.

מסחר במטח

מהו התהליך קבלת הצעות עבור מסחר במט"ח?

עליכם למלא את טופס ההצעה ואנו נשלח את פרטיכם לחברות וסוכני ביטוח מובילים, אשר ייצרו עמכם קשר במהירות עם הצעה מותאמת אישית עבור מסחר במט"ח. באופן זה תוכלו לבדוק ולהשוות בין בתי השקעות שונים ולבחור את מנהל מסחר המט"ח המתאים ביותר עבורכם.

מסחר במטח

מהו מסחר במט"ח

שוק המטבע העולמי או שוק המט"ח הינו זירה בה נסחרים מטבעות בני המרה זה כנגד זה. עיקרו של שוק זה במסחר עתידי בין בנקאי במטבעות הראשיים - דולר ארצות הברית, יורו, ין, פרנק שווייצרי ולירה שטרלינג.

מסחר במטח

אי התערבות בנק ישראל בשוק המט"ח – קונספציה מוטעית

באופן בו מתנהג הדולר בשוק, הסיכוי של בנק ישראל לעמוד ביעד האינפלציה השנה נראה נמוך מאי פעם. יש האומרים שהדולר ייעצר ב- 4.00 שקלים לדולר. בשוק המט"ח אין מספרים קדושים – הכול פסיכולוגיה.

מסחר במטח

הכשרה ואימונים במסחר המט"ח – שבעת הטיפים

האימונים לא נגמרים גם כשהתמורה מתחילה להופיע בחשבון. שוק המט"ח היא סביבה מאוד תובענית. על מנת שהסוחר בשוק המט"ח ישמור על רמת הצלחתו, ישנו צורך קבוע באימונים. שבעת הטיפים המועדפים הבאים ישמשו אתכם בתור תזכורות בעת מסחר במט"ח, יש לקרוא אותם ולהתרשם מהם על בסיס קבוע.

מסחר במטח

שמונת המטבעות הסחירים בשוק המט"ח

ידיעת מאפייניו של שוק המט"ח ועקרונותיו הבסיסיים יכולה להוסיף רבות הן למנהל תיקים והן למשקיע העצמאי. בואו נתחיל עם שמונת המטבעות העיקריים שבהם יש את הסחירות הרבה ביותר.

בתי השקעות מובילים

אקסלנס נשואה בית השקעות

אקסלנס נשואה בית השקעות - אקסלנס השקעות נוסדה בשנת 1992 ומניותיה נסחרות בבורסה בת"א. קבוצת אקסלנס נשואה מנהלת מעל ל- 40 מיליארד ש"ח מנוהלים בנכסים פיננסיים. בחברה מועסקים מעל ל- 400 עובדים ב-10 מרכזי רווח שונים.

מגדל שוקי הון

מגדל שוקי הון - בית ההשקעות, מגדל שוקי הון, הינו אחד מבתי ההשקעות הגדולים, המובילים והוותיקים במשק הישראלי והוא נמצא בבעלות מגדל אחזקות ביטוח ופיננסים, חברת הביטוח הגדולה בישראל מבית ג'נרלי האירופאית.

דש ניירות ערך והשקעות

דש ניירות ערך והשקעות - החברה עוסקת במגוון תחומים בשוק ההון, לרבות ניהול קרנות נאמנות, ניהול קופות גמל קרנות השתלמות וניהול תיקי השקעות בכל האפיקים. לחברה מחלקת מחקר פנימית מהידועות והאיכותיות בשוק. החברה מנהלת נכסים בהיקף של כ- 5 מיליארד ש"ח.

קבוצת סיגמא

קבוצת סיגמא - קבוצת סיגמא הינה קבוצה פרטית ותיקה הפועלת משנת 1992 והיא מהמובילות בשוק ההון הישראלי. הקבוצה מנהלת תיקי השקעות ללקוחות פרטיים ומוסדיים וכן מגוון של קרנות נאמנות ייחודיות.

ורדן בית השקעות

ורדן בית השקעות - חברת ורדן בית השקעות בע"מ נוסדה בשנת 2003 והינה חברה לניהול תיקי השקעות למשקיעים פרטיים, חברות ומוסדות הפועלת ללא ניגוד עניינים ובהתאם להמלצות ועדת בכר ברפורמה בשוק ההון.

להמשך רשימת בתי השקעות
 

שאלות ותשובות

מסחר במטח

מסחר במט"ח: יתרונות

מינוף. כל משקיע יכול לבצע פעולות בשוק המט"ח השוות עד פי 200 מהסכום עימו הוא סוחר.

שעות פעילות. מסחר במט"ח פעיל במשך 24 שעות ביממה

שוק ללא שחקנים גדולים. בשונה משוק המניות, בשוק המט"ח אין אלמנטים חזקים, שמסוגלים לגרום לתנודות גדולות בשוק או להניע אותו למגמה מסויימת.

עלות מסחר נמוכה. כתוצאה מהתחרות הגדולה בשוק הפורקס שהתפתחה בשנים האחרונות.

מסחר במטח

מסחר במט"ח: חסרונות

מינוף. האפשרות למנף את סכום השקעתנו, מגדילה פי כמה את האפשרות שלנו להגדיל את הרווח. אך באותה הצורה, אפשרות זו מגדילה פי כמה את האפשרות שלנו להפסד עד לכדאי מחיקת כל הביטחונות

מסחר במט"ח הינו מאוד ספקולטיבי. קיים קושי רב לחזות תנודות צמד מטבעות.

כלי מסחר חדשים

מסחר במטח

מסחר בזהב

מדוע יבקשו הצדדים להתחייב מראש לעשות עסקה עתידית? העסקה העתידית מאפשרת לעסקים אשר מסחר בזהב מהווה חלק מפעילותם להבטיח מחיר מראש. כך הם יכולים לחשב עסקאות עתידיות.

מסחר במטח

מסחר בנפט

מחיר הנפט עשוי להשתנות כתוצאה משינוי בהיצע או הביקוש, האווירה הבינלאומית וספקולציות. חוזים עתידיים שמוצר הבסיס בהם הוא מסחר בנפט תכליתם הבטחת מחיר חבית נפט לעסקה עתידית.