השקעות

מעוניין להשקיע? יש לנו הצעות אטרקטיביות ממיטב בתי ההשקעות!

שוק ההשקעות התפתח באופן משמעותי במהלך השנים האחרונות כך שכיום קיימים מגוון מכשירים פיננסים. אפשרויות ניהול הכסף נעות בין מסחר עצמאי, ניהול תיק השקעות במניות, בנדלן ועוד. מגוון האפשרויות מאפשר לך לבחור מסלול שיתאים לרצונותיך. בטרם בחירת אפיק השקעה מומלץ ללמוד ולהכיר את ההבדלים ביניהם ולהתייעץ עם יועץ השקעות מוסמך. בכל אפיק השקעה שתבחר קיימים מספר בתי השקעות אשר ישמח להתאים תיק השקעות עבורך אופי ההשקעה שלך.

השקעות
השירות ניתן ללא תשלום וללא התחייבות כלשהי מצד הגולשים.
טופס הצעה עבור השקעות
הצעה עבור השקעות
כיצד זה עובד

מידת הסיכון שאתה מעוניין לשאת ועובור איזו תקופת זמן אלו הדברים הראשונים שיש להחליט על מנת שתיק ההשקעות יבנה בהתאם להגדרות ייסוד אלו. ניתן להחליט זאת לבד או ביחד עם יועץ השקעות אשר ידע לתת לך דגשים מתאימים.

כלים פיננסים
ניהול תיקי השקעות
חיסכון
מסחר בבורסה
כלים למשקיע
שימוש נכון בבינה עסקית כדי להגדיל את שורת הרווח
בתי השקעות
בנקים למשכנתאות
חברות ביטוח

תהליך קבלת הצעות עבור מסלולי השקעות

השקעות

מהו תהליך קבלת הצעה עבור השקעה?

בחר את אפיק ההשקעה המבוקש, מלא את פרטיך בטופס ההצעה. פרטיך ישלחו ישירות לבתי השקעות רלוונטיים אשר יצרו עמך קשר טלפוני ויציעו את שירותיהם.

השקעות

האם באמת בתי ההשקעות מתחרים עלי?

טופס ההצעה שלך נשלח לעד ארבעה בתי השקעות, אלו יודעים שהם אינם היחידם אשר מקבלים את פרטיך ולכן עליהם להציע הצעה אטקרטיבית בכדי לזכות בך כלקוח ולכן נוצרת סביבה תחרותית אמיתית שבמרכזה עומד הלקוח.

השקעות

האם השירות בחינם? האם קבלת הצעות להשקעות כרוכה בתשלום?

השירות הינו בחינם וללא כל התחייבות. התגמול בגין השירות מתקבל ישירות מהגופים הפיננסים אליהם מועברים הפרטים.

השקעות

בניית תיק השקעות: עקרונות יסוד

תיק השקעות שבנוי נכון זהו תיק השקעות אשר מסב תשואה חיובית מעל למדד המחירים לצרכן לבעליו. השקעה נכונה צריכה להיות על פי פרק זמן אשר מתאים לצרכים של המשקיע, מי שצריך את הכסף נזיל בהמתנה לקניית נכס צריך להזהיר מקניית מניות אשר עלולות להשיל מערכן ערך רב ולפגוע בקרן שעומדת צרוך קניית דירה.
משקיע אשר מעוניין לקבל תשואה על פי תקופה ארוכה יכול לקנות את המדד של אחת מהבורסאות הגדולות וכך לאורך זמן להשיא תשואה חיובית. גם כאן חשוב מועד הכניסה לשוק המניות ואולי לעשות זאת בהדרגה, בכל מקרה חשוב להעזר באיש מקצוע בעל רשיון מתאים אשר בוחן את ההשקעה בהתאם לתנודות השוק באופן עיקבי.

השקעות

להתחיל להתנסות בניהול תיקי השקעות

ניהול השקעות הוא אחד העיסוקים שהתמקצעו ועברו רגולציה בשנים האחרונות, נכתבו עבורו חוקים ותקנות והוא נמצא תחת פיקוח. גם למקצוע המבוקש, מנהל תיקי השקעות, נדרשות כיום היכרות מעמיקה עם כל המכשירים הפיננסיים, אחריות, אתיקה והקפדה בהשקעות יותר מאי פעם. יועצי השקעות לא פועלים לבד הם פועלים תחת הפיקוח וההנחיות של בית השקעות אשר בונה אסטרטדיה כללית באמצעות היועץ הראשי שלה והוא מהווה קו מנחה עבור כלל היועצים בחברה.
כיצד לבחור בית השקעות ? לא רק על פי מידת ההערכה ליועץ האישי שנפגש עם הלקוח. לגוף הפיננסי מערך שלם של אנשי מקצוע לצד אנשי שירות עובדים אלה מתחלפים ולכן שוב לבחון את הגוף עצמו ולא את היועץ הפרטי.

השקעות

כיצד לבחור בית השקעות

השקעות לא מתבצעות רק בשוק ההון ולמרות שהן תופסות את רוב הנפח אחת מצורות ההשקעה שהפכה מאוד פופולריות היא השקעות בנדלן, נכסים מניבים ובאדמות חלקאיות. ברשת האינטנרט ניתן למצוא פרסומים רבים בנושא השקעה באדמה חקלאית שעומדת בפני תהליכי הכשרה לבניה. השקעה נוספת הינה בסחורות, בכל המקרים האלה יש לבדוק את נושא הנזילות במידה ויש צורך לעשות שימוש בקרן למטרות נוספות.

 

השקעות – שאלות ותשובות

אפיקי השקעות פופולרים

אפיקי השקעות פופולרים:

תוכנית חסכון – מיועדת לחסכון של כסף תוך שמירה על קרן לחלק מהתוכניות יש מסלול מובטח תשואה ולחק אחר הצמדה למדד יוקר המחיה. תוכניות החסכון הן אפיר בטוח אשר על פי רוב הציבור בוחר בוא כאשר שוק המניות נמצא במצב של אי וודאות.

מניות – רכישת ניירות ערך אשר מהווה רכישה חלקית של בעלות בחברה ציבורית השקעה באגרות חוב – תעודות התחייבות לתשלום, כלומר הלוואה עם תאריך פרעון קבוע.

פקדון - פיקדון בנקאי לתקופת זמן מוגדרת מראש עבורה הסכום המופקד נושא ריבית קבועה או צמודה לממד מוגדר.

תעודות סל - ניירות ערך הנסחרות בבורסה ותפקידן ל"חקות" את התנהגותו של מדד מסוים על ידי רכישת נכסי הבסיס המגדירים את אותו המדד.

חוזים עתידיים - חוזה עתידי הוא מכשיר פיננסי סחיר באמצעות חוזה עתידי הכולל התחייבות של צד אחד לספק ושל הצד השני לרכוש סחורה מסוימת או נייר ערך מסוים בתאריך קבוע ובמחיר שנקבע מראש. השקעות מסוג זה הינן ספקולנטיות ובהן המשקיע צופה את התנודתיות במחירי סחורות בשוק

קרנות נאמנות - קרנות נאמנות הן אפיק השקעה מוסדר המאפשר למשקיע לבחור בקרן המנוהלת על ידי גורם מקצועי ופועלת בהתאם למדיניות השקעה. כך יכול המשקיע לבחור בקרן המתמחה במניות, במזרח הרחוק, נדל"ן וכו' המנוהלת על ידי בית השקעות המועדף עליו. אפיקי השקעות

כיצד ניתן להשקיע באפיקי השקעה השונים?

ניהול תיקי השקעות – פתיחת חשבון בבתי השקעות ומתן ייפוי כוח למנהל השקעות לנהל את הכסף בהתאם למדניות השקעות הנקבעת מראש.

מסחר בבורסה - להבדיל מניהול תיק השקעות בו מנהל ההשקעות יבחר עבור המשקיע אילו ניירות ערך ייקנו או ימכרו (בהתאם להנחיות המשקיע), הרי שמסחר עצמאי בבורסה משמעו ניהול עצמאי של הקנייה והמכירה של ניירות הערך על פי בחירתו של המשקיע ומבוצעות על ידו באמצעות מערכת מסחר אינטרנטית.

ייעוץ השקעות - בהמשך למסחר עצמאי בבורסה, יכול המשקיע לבחור ביועץ השקעות אשר יסייע לו לבחור באילו ניירות ערך להשקיע בהתאם להעדפות המשקיע (רמת סיכון, השקעה לטווח ארוך או קצר וכו'). יועץ ההשקעות מייעץ בלבד ואינו מבצע את פעולות הקנייה והמכירה עבור המשקיע.