אפשרויות מסחר
כלים למשקיע

מהו מסחר במניות וכיצד ניתן לסחור בהן בבורסה ובשוק ההון הישראלי. הבורסה לניירות ערך בתל אביב הינה פלטפורמה ממוחשבת למסחר במוצרים פיננסים שונים, דוגמת: מניות, המירים, אג"ח ממשלתיות וקונצרניות, מק"מ, מוצרי מדדים, אופציות וחוזים עתידיים.
בניגוד למוצרי צריכה, הסוחרים בבורסה יכולים לשוב ולמכור את ניירות הערך שברשותם, כאשר המטרה העיקרית היא להפיק רווח מן המכירה.

מסחר בבורסה האמריקאית

בכדי לבצע מסחר בבורסה באופן עצמאי, יש להעזר בשירותיהם של הבנקים וחברי בורסה (הידועים גם בשם ברוקרים). חברי הבורסה סוחרים עבורנו בשוק ההון, ובתמורה לשירות זה הם גובים עמלת שירות. כיוון שגובה העמלה משתנה בין חברה אחת לשנייה - כדאי ורצוי לערוך השוואת מחירים בטרם תחליטו היכן להשקיע את כספכם.

מניה היא המוצר הפיננסי המפורסם ביותר שנסחר בבורסה, והיא למעשה משמשת כנייר ערך המקנה למחזיקים בה מעמד של שותפים בחברה. ניתן למצוא מידע נוסף מסחר בבורסה למתחילים

כיצד נקבע מחיר מניה?

מחיר המניה נקבע לפי חישוב הממוצע שבין המחיר אותו דורשים המוכרים למחיר אותו מוכנים לשלם הקונים. בנוסף, ישנם גורמים שונים המשפיעים על מידת הביקוש והיצע של מניות, דוגמת: ביצועי החברה, גורמים כלכליים, שער הריבית, השפעות גלובליות ועוד.

אתר פיננסים מאפשר לכם לקבל 4 הצעות עבור מסחר במניות, בחינם וללא כל התחייבות מצדכם. כל שעליכם לעשות הוא למלא טופס קצר ונציגי חברות מסחר בבורסה ייצרו עמכם קשר עוד היום.

טופס הצעה עבור מסחר עצמאי

מסחר עצמאי
עמלות מסחר בבורסה מסחר אוטומטי אלגו טריידינג