אפשרויות מסחר
כלים למשקיע

זה לא סוד שישראל היא מדינה קטנה בעלת מספר חברות מצומם. כאשר משקיעים בבורסה הישראלית ניתן לסחור במניות הנסחרות בה בלבד. נסחרות מספר חברות מובילות, חזקות ויציבות ושאר החברות הינן קטנות, שלא תמיד ניתן לצפות בביטחה את מיקומן בשוק ההון ואת יציבותן. על כן, מרבית בתי ההשקעות והבנקים פותחים בפני הלקוחות הישראלים מסחר בבורסה האמריקאית. בבורסות האמריקאיות נסחרות חברות גלובליות וחזקות כגון מיקרוסופט, גוגל, אדובי, קוקה קולה ושמות נוספים עליהם שמעתם בדך זו או אחרת.

מסחר בבורסה האמריקאית

כיצד לקוחות ישראלים סוחרים בבורסה האמריקאית?

הדרך הנפוצה ביותר בישראל היא לפנות לבית השקעות או הבנק המנהלים את חשבון ההשקעות. בית ההשקעות או הבנק יפנו באופן ישיר לחבר בורסה בבורסה האמריקאית ויעבירו לו את הבקשה למסחר. זמני המסחר בבורסה האמריקאית הינם שונים מזו הישראלית. על כן, הסוחר הישראלי צריך להיות מודע לשעות הפיעולות השונות ועליו להיות ער לשוני זה.

הבורסות המרכזיות בארה"ב

הבורסות המרכזיות בארה"ב הן: בורסת ניו יורק – NYSE, הבורסה האמריקאית – AMEX, בורסת נאסד"ק, בורסת שיקאגו ובורסאות נוספות. בניו-יורק נמצאות בורסות מהמרכזיות בארצות הברית ואף בעולם. בבורסות הללו נסחרים מדד הנסדאק, מדד הדאו ג'ונס ומדדים נוספים.

טופס הצעה עבור מסחר עצמאי

מסחר עצמאי

השוואת עמלות למסחר בבורסה האמריקאית

כאשר חושבים על התחלת מסחר בבורסה האמריקאית, יש לבדוק היטב מה העלויות של עמלות המכירה והקניה של מניה. בתי ההשקעות והבנקים השונים בארץ המציעים מסחר בבורסה האמריקאית, נבדלים אחד מהשני בגובה עמלות המסחר בבורסה שמשלם הסוחר. חשוב לערוך השוואת מחירים. במקום לפנות באופן פרטני לכל אחד מבתי ההשקעות והבנקים בארץ אשר מציעים מסחר עצמאי בבורסה האמריקאית. ניתן למלא פרטים בטופס המופיע בדף זה ולקבל מספר הצעות אטרקטיביות עבור מבחר בבורסה האמריקאית. נציגים של בתי ההשקעות והבנקים יחזרו אלייך טלפונית במהרה.

מסחר בבורסה בקנדה העברת פעילות ניירות ערך לבתי השקעות התחרות על הברוקר מסחר באופציות בינאריות