קופות גמל

מעוניינים להשוות קופות גמל? קבלו הצעות

קבלו 4 הצעות לניהול קופות גמל וערכו השוואת הצעות מבתי השקעות מובילים. במקום לבלות זמן יקר בהתרוצצות בין מנהלי קופות גמל, בנקים ובתי השקעות מלאו טופס קצר ופשוט בחינם וללא כל התחייבות, וקבלו מספר הצעות לניהול קופות גמל. מנהלי קופות גמל יצרו עמכם קשר ויציגו בפניכם קופות גמל בניהולם. עתה, כל שנותר לכם הוא לערוך השוואה בין ההצעות שתקבלו ולבחור את האטרקטיבית ביותר עבורכם.

קופות גמל
השירות ניתן ללא תשלום וללא התחייבות כלשהי מצד הגולשים.
טופס הצעה עבור קופות גמל
איש מכירות קופת גמל
מידע נוסף
רשימת מנהלי קופות גמל
העברת קופת גמל
מכשירי חיסכון פנסיוני
קופות גמל
קרן השתלמות
קרן פנסיה
חיסכון פנסיוני
רשימת קרנות פנסיה
העברת קרן פנסיה
בתי השקעות

תהליך קבלת הצעות עבור קופות גמל

הצעות לקופות גמל

האם קבלת הצעת המחיר הינה בחינם? האם אני מחויב באופן כלשהו?

קבלת הצעת מחיר עבור ניהול קופת גמל הינה בחינם וללא כל התחייבות מצד הגולש. פרטיך יועברו ישירות לבתי ההשקעות אשר יחזרו אליך עם פרטים אותו קופת הגמל.

מהי קופת גמל

מהי קופת גמל

תוכנית פיננסית שמטרתה לחסוך כסף לגיל הפרישה. המדינה מעודדת את החיסכון בקופות הגמל באמצעות הטבות מיסוי. כסף בקופת הגמל מנוהל בביתי השקעות על ידי מנהלי תיקים בפיקוח משרד האוצר. העמיתים בקופות גמל מצפים ממנהלי התיקים להשיא תשואות על הכסף שיהיו מעל למדד על מנת שיאפשר להם חיים טובים בגיל הפרישה וישקפו את יוקר המחיה. לאחר הרפורמה בחסכון הפנסיוני העמית ראשי לבחור באיזו קופת גמל הוא מעוניין לנהל את החיסכון באיזה מסלול השקעה.

העברת קופת גמל

העברת קופת גמל

יישום המלצות ועדת בכר של ידי הממשלה שינת את תחום קופות הגמל באופן ייסודי. היום ניתן להעביר את קרן קופת הגמל והכללים להעברה מאוד ברורים. המעבר בין קופות הגמל צריך להיות לקופה מאותו הסוג והמעמד בלבד. לבתי ההשקעות אסור לעקב את המעבר והתהליך חייב להעשות בשקיפות ותוך פרק זמן מוגדר הקובע בחוק.

השוואת קופות גמל

אתר להשוואת קופות גמל של משרד האוצר

משרד האוצר הקים אתר אינטרנט יעודי להשוואת תשואות ורמת סיכון בקופות הגמל וקרנות ההשתלמות שם האתר גמל-נט. באתר ניתן לבחור קופה על פי שם או מספר או לאתר קופה על פי פרמטרים כמו תשואות על פני מספר חודשים מוגדרים, הקיף נכסים, דמי ניהול ותחום התמחות והגוף המנהל.מטרת האתר לספק מידע עדכני אובייקטיבי ונגיש לציבור בתקווה לייצור מודעות צרכנית ובחירה נכונה של מכשיר לחיסכון ארוך טווח.

 

מסלולי קופות גמל לפי אופי השקעה

קופת גמל במסלול מנייתי

קופת גמל במסלול מנייתי

המיועד לאנשים המוכנים לקחת על עצמם סיכון, משום שבמסלול זה רוב כספנו יושקע במניות הנסחרות בבורסה.

קופת גמל במסלול סולידי

קופת גמל במסלול סולידי

המיועד לאנשים המעוניינים לקחת פחות סיכונים, שכן במסלול זה רוב כספנו יושקע באגרות חוב ובפיקדונות בנקאיים המניבים ריבית בטוחה יחסית.

קופות גמל מסלול מעורב

קופות גמל מסלול מעורב

המיועד לאנשים המעוניינים לחלק את כספם בין שוק המניות- בעל הסיכון הרב יותר, לשוק האג"ח- הסולידי יותר, שכן במסלול זה כספנו יחולק בין שוק האג"ח לשוק המניות. וישנם מסלולים נוספים באפיקי המדדים, המט"ח, השקליים ועוד.

קופות גמל - שאלות ותשובות

דמי ניהול קופת גמל

כמה דמי ניהול רשאית קופות גמל לגבות?

דמי הניהול נגבים בקופת גמל הינן בבשיעור קבוע. השיעור המרבי של דמי הניהול הוא עד 0.167% לחודש -ו 2% לשנה.