מסחר עצמאי בבורסה

מעוניינים לסחור בבורסה באופן עצמאי?

הבנקים גובים עמלות גבוהות על ביצוע פעולות מסחר בבורסה. מעוניינים להשוות בין בתי השקעות המציעים שירות של מסחר עצמאי בבורסה?

קבלו 4 הצעות למסחר עוד היום. מלאו את הטופס שלהלן ובתי השקעות יחזרו אליכם עם הצעה למסחר עצמאי בבורסה.

מסחר בבורסה
השירות ניתן ללא תשלום וללא התחייבות כלשהי מצד הגולשים.
טופס הצעה עבור מסחר עצמאי בבורסה
מסחר בבורסה איש מכירות
אפשרויות מסחר
מסחר בבורסה בחו"ל
מסחר יומי
מסחר במניות
כלים פיננסים
עמלות מסחר בבורסה
חברות מסחר בבורסה

קבלת הצעות עבור מסחר בבורסה

מסחר בבורסה

האם קבלת הצעות עבור מסחר עצמאי כרוכה בתשלום? האם אני מחויב באופן כלשהו?

קבלת הצעה עבור מסחר עצמאי הינה בחינם וללא כל התחייבות מצד הגולש.

מסחר בבורסה

מהו התהליך קבלת הצעות עבור מסחר עצמאי?

עליכם למלא את טופס ההצעה ואנו נשלח את פרטיכם לבתי השקעות מובילים, אשר ייצרו עמכם קשר במהירות עם הצעה מותאמת אישית עבור מסחר בבורסה. באופן זה תוכלו לבדוק ולהשוות בין בתי השקעות שונים ולבחור במערכת מסחר עצמאי המתאימה לכם.

התחרות על הברוקר

התחרות על הברוקר

בתי ההשקעות מציעים ללקוחות הפרטיים שירותי ברוקרז' בעמלות מפחתות אז מדוע הלקוחות הפרטיים עדיין מבצעים פעולות מסחר באמצעות הבנק? על השאלה זו מנסים מנתחי שוק לענות הרבה זמן. משקיעים פרטיים מנהלים את כספם בבנקים בגלל שזה מקום מוכר, קרוב לבית אשר נותן הרבה של ביטחון במיוחד לאור ההכרות האישית עם הפקידים בבנק. המודעות בציבור משתנה עם הזמן וחלק מהמשקיים הפרטיים מבינים כי ניהול חשבון מסחר בבורסה מחוץ לבנק היא זול יותר באופן משמעותי ומעבר לכך השירות, הזמינות של המידע ומערכות מסחר באמצעות הברוקרים הפרטיים טובה יותר.
הבנקים פתוחים בשעות מוגבלות ואין להם תמיכה למערכות המסחר בשעות הלילה עבור מי שסוחר בבורסה האמריקאית זהו יתרון משמעותי לקבל תמיכה ושירות בשעות הלילה בישראל בזמן שהבורסה פעילה מעבר לים.

מסחר במניות

מסחר במניות

קניה ומכירה של מניות מבוצעת היום באמצעות מערכות מסחר אוטומטית. הסוחר מעביר פקודה באמצעות אתר האינטרנט של הברוקר שהינו חבר בורסה ישירות למחשבי הבורסה בתל אביב. כך ניתן לבצע מסחר און ליין בעמלות מופחתות ללא צורך בפקידים.
מסחר עצמאי מאפשר לאדם הפרטי לסחור בעצמו מהמחשב בבית ללא כל עזרה וללא כל ידע מוקדם, וכאן גם הבעיה אשר עשויה לגרום להפסדים ניכרים חוסר הידע והפזיזיות ולכן חלק מהברוקרים מציעים שירות של ייעוץ והפצת סקירות שוק בארץ ובעולם. גם העיתונות הכלכלית יכולה לביות מקור טוב למידע וניתוחים עדכניים אבל אחרי הכל את חוסר הידע הבסיס לא ניתן להחליף במידע כללי ואם אין לסוחר הפרטי מספיק זמן להתעמק במידע בעצמו מוטב שיתן למנהלי תיקים לבצע עבור את המסחר באמצעות תיק מנוהל. רוב בתי ההשקעות מציעים את שתי השירותים יחד עם זאת רובם מבקשים מינימום של הפקדה עבור ניהול תיק של שלוש מאות אלף שקלים בעוד שבמסחר עצמאי בבורסה המינימום הינו מאוד קטן ולעיתים לא קיים.

 

מסחר עצמאי בבורסה – שאלות ותשובות

מסחר עצמאי בבורסה

מהו מסחר עצמאי?

כשמדברים על מסחר עצמאי הכוונה לניהול עצמאי של הרכב תיק השקעות. למעשה המשקיע הוא שמבצע את פעולות המכירה והקניה של ניירות הערך על פי שיקול דעתו. לצורך ביצוע פעולות הקנייה והמכירה של ניירות הערך נדרש המשקיע למערכת מסחר אינטרנטית אותה מציעים בתי השקעות ובנקים.

שאלות ותשובות מסחר בבורסה

מדוע לסחור שלא באמצעות הבנק?

עשויות להיות שתי סיבות עיקריות: 1. עלויות: ככלל הבנקים גובים עלויות גבוהות יותר מבתי ההשקעות המציעים שירותים אלו (כדאי לערוך השוואה ומשא ומתן). 2. נוחות מערכת המסחר: כל בנק או בית השקעות מפעיל מערכת מסחר שונה והמשקיע יכול להעדיף מערכת כזו או אחרת.

מסחר עצמאי בבורסה

מהן הנקודות שכדאי לשקול בטרם נבחר בית השקעות או בנק לצורך מסחר עצמאי בבורסה?

עלויות (האם ישנם דמי משמרת, עמלות מינימום, עמלות קנייה ומכירה וכו'). נוחות מערכת המסחר מוניטין גובה הכספים המופקדים בבית ההשקעות

נקודה למחשבה: על מנת לבצע מסחר בבורסה באופן עצמאי נדרש, ככלל, להעביר את השקעתנו לבית ההשקעות או הבנק באמצעותו נבצע את פעולות המסחר (זאת להבדיל מניהול תיק השקעות באמצעות מנהל תיקים אשר יכול לפעול בחשבון הפרטי בבנק, בהתאם להרשאתנו).

שאלה בנושא מסחר בבורסה

מהם שירותי ברוקראז'?

מקור המילה ברוקראז' הוא במילה ברוקר (broker) שהוא בעברית מתווך. לכן שירותי ברוקראז' הם שירותי תיווך בין המשקיע הפרטי לבין הבורסה באמצעות חבר בורסה (שהם בתי ההשקעות או הבנקים המציעים, בין היתר, את מערכות המסחר).

מסחר עצמאי בבורסה

מהם שלבי המסחר בבורסה

ישנם חמישה שלבי מסחר:

  • שלב טרום פתיחה
  • שלב מסחר הפתיחה
  • שלב המסחר הרציף
  • שלב טרום נעילה
  • שלב מסחר הנעילה